Poradíme Vám?

Účtovník - ekonóm pre zdravotnícke zariadenie v centre mesta

Cliniq s. r. o.

Miesto práce
Bratislava I, Bratislava-Staré Mesto
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.1.2022
Mzdové podmienky (brutto)
1 620 - 2 430 EUR/mesiacNástupný plat je 1620 Euro brutto, po skúšobnej dobe +25% bonusy, po ďalších 3 mesiacoch prehodnotenie podľa dosahovaných výsledkov zamestnanca a ekonomických výsledkov spoločnosti a zvýšenie bonusov do max 50% základného platu, prípadne individuálne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplňou práce je vedenie účtovníctva a ekonomickej agendy spoločnosti skupiny Cliniq Group pre zdravotnícke zariadenie v centre Bratislavy.
Účtovníctvo:
- Vedenie účtovníctva v rozsahu cca 800 účtovných položiek v denníku
- Finančný controlling podkladov pre účtovníctvo
Ekonomická agenda:
- Fakturácia, evidencia faktúr, úhrady záväzkov a pohľadávok
- Tvorba finančných reportov na mesačnej , kvartálnej a ročnej báze
- Evidencia príjmov a výdajov nákladových centier (podľa ordinácií)
Účasť na týždennom mítingu vedenia spoločnosti

- nadpriemerné platové ohodnotenie
- možnosť ovplyvniť vedenie a rozvoj prvotriedneho zdravotníckeho zariadenia
- priateľský kolektív
- príjemné pracovné prostredie po kompletnej rekonštrukcii priestorov vo veľkej poliklinike v centre mesta
- parkovanie v centre mesta

Profesný životopis a krátky sprievodný motivačný list poslať e-mailom na adresu [email protected]

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.10.2021 (ostáva ešte 15 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

zdravotníctvo, ekonóm, účtovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- skúsenosti so samostatným vedením účtovníctva, fakturáciou podmienkou
- motivačný list podmienkou
- - 100% precíznosť a spoľahlivosť
- príjemné vystupovanie, komunikatívnosť, ochota vzdelávať sa
- znalosť angličtiny podmienkou (styk so zahraničím)

Spoločnosť Cliniq je prevádzkovateľom dvoch medicínskych centier (www.gastroruzinov.sk) a plánuje ďalší rozvoj. Disponuje unikátnym know-how v oblasti poskytovania špecializovanej ambulantnej, všeobecnej ambulantnej starostlivosti a jednodňovej zdravotnej starostlivosti. Vyznačuje sa proklientským prístupom, ktorý sa teší veľkému záujmu pacientov. V strede nášho úspechu sú naši kolegovia: lekári, sestry a ďalší zamestnanci, ku ktorým pristupujeme ako k partnerom.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Karpatská 122
900 33 Marianka

Kontakt

Kontaktná osoba: MUDr. Alena Hlavatá, PhD.
E-mail: poslať životopis
ID: 4169490  Dátum zverejnenia: 26.9.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 620 EUR/mesiac