Všeobecný lekár (aj v príprave)

Cliniq s. r. o.

Miesto práce
Bratislava I
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
3 240 - 6 000 EUR/mesiaczákladná mzda pri plnom úväzku 3240 Eur mesačne + profit sharing (podiel na zisku) podľa výsledkov praxe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zdravotná starostlivosť o pacientov vo veľkej praxi všeobecného lekára v Starom meste v Bratislave
- spolupráca pri budovaní centra rodinného lekárstva so združenými praxami viacerých všeobecných lekárov
- vedenie zdravotnej dokumentácie
- príprava podkladov pre výkazy do zdravotnej poisťovne a ostatné obvyklé činnosti v praxi všeobecného lekára.

Ponúkame:
- Nadštandardné odmeňovanie a bonusy podľa výsledkov
- Flexibilná pracovná doba podľa potrieb lekára
- Tímová spolupráca vo veľkej praxi
- Bez starostí o organizačné, administratívne a údržbárske činnosti, ktoré sú delegované na servisných manažérov.

V spoločnosti Cliniq veríme, že každý zamestnanec si zaslúži tie najlepšie podmienky na plnenie svojich povinnosti, neustále vzdelávanie, profesionálny aj osobný rozvoj. Navyše veríme v spoločné smerovanie a spolurozhodovanie. Lekárov vnímame viac ako partnerov ako zamestnancov spoločnosti.

Odmeňovanie lekára sa skladá zo základnej mzdy, bonusov, benefitov a mimoriadnych odmien.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

zdravotníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Vzdelanie: Lekárska fakulta
- Komunikačné a organizačné schopnosti
- Pracovitosť a poctivosť

Spoločnosť Cliniq je prevádzkovateľom Polikliniky Bezručova. V roku 2022 otvorila 10 medicínskych centier a plánuje ďalší rozvoj. Disponuje dlhoročnými skúsenosťami a know-how v oblasti poskytovania špecializovanej ambulantnej, všeobecnej ambulantnej starostlivosti a jednodňovej zdravotnej starostlivosti. Vyznačuje sa proklientským prístupom, ktorý sa teší veľkému záujmu pacientov. V strede nášho úspechu sú naši kolegovia: lekári, sestry a ďalší zamestnanci, ku ktorým pristupujeme ako k partnerom. Chcete o nás viac vedieť? Bližšie informácie o našej spoločnosti a pracovných pozíciách nájdete na stránke pre záujemcov o zamestnanie na Poliklinike Bezručova: https://shorturl.at/bDEN5 alebo na stránke polikliniky: www.poliklinikabezrucova.sk

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4003406  Dátum zverejnenia: 23.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 3 240 EUR/mesiac