Recepčná v Gastroenterologickom centre

Cliniq s. r. o.

Miesto práce
Poliklinika Ružinov, Ružinovská, Ružinov
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou, možný ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
6 EUR/hod.Bonusy a odmeny po zapracovaní. Podľa pracovných výsledkov a dochádzky.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zodpovednosť za plynulé fungovanie recepcie
- práca s ambulantným informačným softwarom (objednávanie a evidencia pacientov)
- príprava zdravotníckych záznamov (kariet) pacientov pre lekárov
- vítanie, prijímanie a ohlasovanie klientov
- zabezpečovanie korešpondencie (kuriér, pošta a pod.)
- vedenie pokladne, všetkých potrebných dokladov a dokumentov
- práca s registračnou pokladňou
- príprava podkladov pre účtovné oddelenie a personálne oddelenie
- vykonávanie administratívnych činností

Ponúkame:
- priateľský kolektív,
- príjemné pracovné prostredie po kompletnej rekonštrukcii priestorov vo veľkej poliklinike
- nadpriemerné platové ohodnotenie

Pracovná pozícia je na obdobie jún - august /2020 (počas zastupovania), na 20-40 hodín týždenne (po dohode). V prípade spokojnosti možnosť aj dlhodobého pracovného pomeru.

Krátky motivačný list a životopis s fotografiou je podmienka.

Žiadosti prosíme zasielať elektronicky, nie osobne.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2020 (ostáva ešte 36 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

zdravotníctvo, administratíva

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- príjemné vystupovanie a nadštandardný proklientsky prístup
- skúsenosti s prácou na obdobnej pozícii sú výhodou
- dobré organizačné a komunikačné schopnosti
- zodpovednosť, spoľahlivosť, samostatnosť,flexibilita
- aktívny prístup k riešeniu problémov
- znalosť anglického jazyka (úroveň B2) je podmienkou
- skúsenosť so zdravotníctvom je výhodou
- maďarčina výhodou

Súkromné zdravotnícke zariadenie sa nachádza v Ružinovskej poliklinike v Bratislave, v samostatnom oddelenom krídle. Pozostáva zo 4 gastroenterologických ambulancií, recepcie s čakárňou a zázemia. Rekonštruované a moderne zariadené priestory, nadštandardne technicky vybavené. Web: www.gastroruzinov.sk

Karpatská 122
900 33 Marianka
ID: 3912658  Dátum zverejnenia: 15.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 6 EUR/hod.