1 200 - 1 500 EUR

Špecializovaná IBD sestra v modernom gastroenterologickom centre

Cliniq s. r. o.

Miesto práce
Ružinovská Poliklinika, Ružinovská 10, Ružinov
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca sestry v špecializovanej ambulancii -
- manažment pacientov s IBD
- zabezpečenie a aplikácia biologickej liečby
- objednávanie a edukácia pacientov
- odbery biologického materiálu,
- podávanie infúzií, zavádzanie iv prístupov,
- vedenie zdravotnej dokumentácie a evidencie biologickej liečby
- perspektívne možnosť profesnej špecializácie na endoskopickú sestru podľa záujmu.
- podľa záujmu participácia na klinických štúdiách ako study nurse

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1200 Euro základný plat pri nástupe + odmeny 200-300 Euro podľa výsledkov, osobitne odmeny pri klinických štúdiách

- nadpriemerné platové ohodnotenie
- priateľský kolektív,
- príjemné pracovné prostredie po kompletnej rekonštrukcii priestorov vo veľkej poliklinike
- možnosť aj čiastočného úväzku
- možnosť flexibilného rozloženia pracovného času

Profesný životopis a krátky sprievodný motivačný list poslať e-mailom na adresu [email protected]

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2019 (ostáva ešte 77 dní)

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

zdravotníctvo, gastroenterológia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Maďarský jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

- kvalifikácia zdravotná sestra
- komunikatívnosť
- vysoké organizačné schopnosti
- Príjemné vystupovanie, spoľahlivosť, ochota vzdelávať sa,
- Počítačové znalosti (Word, Excel, email, ambulantný informačný systém)
- Základná znalosť angličtiny podmienkou

Súkromné zdravotnícke zariadenie sa nachádza v Ružinovskej poliklinike v Bratislave, v samostanom oddelenom krídle. Pozostáva z 3 gastroenetrologických ambulancií, infúznej miestnosti, internej/USG ambulancie a doplnkových miestností (zázemie sestier, lekárov, denná kuchynka, čakáreň s recepciou). Rekonštruované a moderne zariadené priestory, nadštandardne technicky vybavené. Web: www.gastroruzinov.sk

Karpatská 122
900 33 Marianka

Kontakt

Kontaktná osoba: MUDr. Alena Hlavatá, PhD.
E-mail: poslať životopis
ID: 3622950   Dátum zverejnenia: 11.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1200 Euro základný plat pri nástupe + odmeny 200-300 Euro podľa výsledkov, osobitne odmeny pri klinických štúdiách