člen skupiny KLIMAK

www.climaport.sk

Obchodný zástupca

CLIMAPORT, s.r.o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
01.09.2022
Od 1 500 EUR/mesiacVýška mzdy závisí od dohody s kandidátom na základe jeho vedomostí, vzdelania a pracovných skúseností. Ku mzde Vám ponúkame 13. a 14. plat.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do novovznikajúceho oddelenia, hľadáme skúseného obchodníka, ktorého náplňou práce bude:

• starostlivosť o súčasných klientov, aktívne vyhľadávanie a získavanie nových zákazníkov na trhu, vytváranie partnerskej siete v oblasti vzduchotechnických zariadení,
• prezentácia portfólia produktov a služieb, príprava cenových kalkulácií,
• vedenie obchodných stretnutí,
• monitorovanie trhu,
• reportovanie výsledkov vedeniu spoločnosti v anglickom jazyku.

• Motivujúce finančné ohodnotenie
• Viac peňazí v rodinnom rozpočte poteší každého, preto vám ponúkame 13. a 14. plat.
• Získate možnosť zvýšenia vašej odbornej kvalifikácie na školeniach v priebehu celého roka
• Práca v mladom, dynamickom kolektíve orientovanom na ciele
• Stabilné a dlhodobé zamestnanie
• Počas roka sa zúčastníte viacerých teambuildingových podujatí (firemná lyžovačka, Happy Family Day, Golf Cup, Factory Tours, vianočný večierok a iné).

Váš životopis si dôkladne preštudujeme a starostlivo zvážime všetky uvedené skutočnosti v súvislosti s požiadavkami na danú pozíciu.
KONTAKTOVAŤ BUDEME IBA VYBRANÝCH UCHÁDZAČOV.
To znamená že ak sme Vás teraz nevybrali nabudúce môžeme hľadať inú pozíciu, ktorá sadne Vašim skúsenostiam a schopnostiam oveľa lepšie.
Neváhajte preto poslať Vašu žiadosť opätovne v prípade že natrafíte na pracovnú ponuku, ktorá Vás zaujme. Určite sa Vašej žiadosti budeme vždy dôkladne venovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technika prostredia budov, stavebné, elektrotechnické, strojárske

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• skúsenosti z obchodu v oblasti TZB výhodou
• obchodné a komunikačné zručnosti
• organizačné schopnosti
• strategické myslenie
• tímový hráč
• lojalita

Spoločnosť CLIMAPORT je od roku 2012 oficiálnym distribútorom značkových zariadení v segmente predaja a servisu klimatizácie pre bytové, komerčné a priemyselné aplikácie, technologické chladenie, fan-coilové jednotky, vzduchotechnické jednotky a mnoho ďalších produktov v oblasti HVAC.
Služby spoločnosti sa neustále prispôsobujú požiadavkám trhu. V súčasnosti pomáhame našim klientom rozumne realizovať a efektívne prevádzkovať technologické zariadenia budov.
Portfólio služieb predstavuje komplexné úkony súvisiace s projekčnými, dodávateľskými a realizačnými procesmi, predovšetkým však so službami veľkoobchodu a distribúcie.
Spoločnosť CLIMAPORT je súčasťou silnej skupiny KLIMAK.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Peter Behúl, MBA
E-mail: poslať životopis
ID: 4388001  Dátum zverejnenia: 26.7.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac