550 - 1 100 EUR

Obchodný zástupca ekonomicko-právnej spoločnosti (Ref. č.: 201901)

CLIA agentúra s.r.o.

Slovensko, Nitriansky kraj, Prešovský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
1.8.2019
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadanie nových klientov, starostlivosť o existujúcich klientov, obchodovanie (uzatvorenie obchodu) s klientmi, ktorí majú záujem s nami spolupracovať. Vytvorenie si vzťahu s klientom pre budúcu spoluprácu.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Fix je vo výške 550 € a ostatné sú provízie. Výška maximálnej mzdy je neobmedzená, podľa schopností uchádzača.

Mladý kolektív, príjemné pracovné prostredie, ústretový prístup, flexibilná pracovná doba, možnosť sebarealizácie, možnosť absolvovania školení s osobným koučom.

Hľadáme obchodného zástupcu, alebo zástupcov. Možné aj regionálne zastúpenie. Po osvedčení cela SR.
Sme firma zameraná na poskytovanie právnych a ekonomických služieb pre podnikateľov. Rozširujeme sa a hľadáme k nám nových, spoľahlivých a príjemných ľudí, ktorí sú zameraní na spokojnosť klienta a vedia s klientom ako aj s kolegami komunikovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

nie je dôležité, dôležité sú schopnosti ako obchodného zástupcu

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Uchádzač musí mať schopnosti predajcu, výborné komunikačné schopnosti, chuť a vôľu pracovať, nesmie byť konfliktný. Vyžaduje sa maximálna flexibilita z dôvodu pravidelného cestovania po celej SR.

Sme agentúra, ktorej poslaním je pomáhať podnikateľom a firmám orientovať sa v zákonoch,
plniť povinnosti, ktoré od nich zákony Slovenskej republiky vyžadujú, aby sa mohli naplno venovať
svojim obchodným aktivitám, fungovať bez sankcií, starostí a problémov s úradmi alebo správcom dane.
Odborné legislatívne poradenstvo a služby pre podnikateľov, firmy, organizácie a združenia.

Chmeľová Dolina 27
94901 Nitra
ID: 3712464   Dátum zverejnenia: 9.7.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   Fix je vo výške 550 € a ostatné sú provízie. Výška maximálnej mzdy je neobmedzená, podľa schopností uchádzača.