Obchodný zástupca ekonomicko-právnej spoločnosti

CLIA agentúra s.r.o.

Slovensko, Bratislavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
1.10.2019
720 - 1 440 EUR/mesiacfix - 720 €. Výška maximálnej mzdy je neobmedzená, podľa schopností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kolegov do ekonomicko-právnickej firmy na pracovnú pozíviu obchodný zástupca. Kanceláriu ej umiestnená v Nitre.
práca je na živnosť. Plat je neobmedzený podľa šikovnosti jednotlivca.
Nepožadujeme ekonomické a právne vzdelanie. Požadujeme dobré obchodné schopnosti, komunikatívnosť, príjemné a reprezentatívne vystupovanie.
2 možnosti spolupráce:
interný obchodný zástupca: fix 720 +provízie
externý obchodný zástupca: provízie z predaja.
možné regionálne zastúpenie - všetky kraje.

Pre viac informácií nás kontaktujte

Mladý kolektív, príjemné pracovné prostredie, ústretový prístup, flexibilná pracovná doba, možnosť sebarealizácie, možnosť absolvovania školení s osobným koučom.

Informácie o výberovom konaní

Hľadáme kolegu, obchodného zástupcu, alebo zástupcov.
Sme firma zameraná na poskytovanie právnych a ekonomických služieb pre podnikateľov. Rozširujeme sa a hľadáme k nám nových, spoľahlivých a príjemných ľudí, ktorí sú zameraní na spokojnosť klienta a vedia s klientom ako aj s kolegami komunikovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

nie je dôležité, dôležité sú schopnosti ako obchodného zástupcu

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Uchádzač musí mať schopnosti predajcu, výborné komunikačné schopnosti, chuť a vôľu pracovať, nesmie byť konfliktný. Vyžaduje sa maximálna flexibilita z dôvodu pravidelného cestovania po celej SR.

Sme agentúra, ktorej poslaním je pomáhať podnikateľom a firmám orientovať sa v zákonoch,
plniť povinnosti, ktoré od nich zákony Slovenskej republiky vyžadujú, aby sa mohli naplno venovať
svojim obchodným aktivitám, fungovať bez sankcií, starostí a problémov s úradmi alebo správcom dane.
Odborné legislatívne poradenstvo a služby pre podnikateľov, firmy, organizácie a združenia.
ID: 3712464  Dátum zverejnenia: 18.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 720 - 1 440 EUR/mesiacfix - 720 €. Výška maximálnej mzdy je neobmedzená, podľa schopností uchádzača.