Asistent/ka - recepční

CLEVERLANCE s.r.o.

Místo práce
Veveří 102, 61200 Brno, Brno - město
Druh pracovního poměru
plný úvazek, na dohodu (brigády)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Zakládáte si na své loajalitě, pozitivním přístupu a organizačních schopnostech?
Pro naši dceřinou společnost, která se zabývá oblastí IT Security, hledáme posilu do týmu na pozici Office Assistant. Budete pravou rukou sehraného týmu, složeného primárně z kolegů z oblastí Sales a Delivery časem také HR.

CO VÁS ČEKÁ?

​ADMINISTRATIVA
• zajištění toku informací v rámci společnosti
• být pravou rukou a platným členem týmu
• zabezpečení administrativy k projektům
• podpora zaměstnanců v otázkách týkajících se recepce, meetingů a workshopů
• organizace kalendáře, pracovních cest - zajištění rezervací hotelů, letenek
• příprava podkladů pro vyúčtování pracovních cest pro účetní
• starostlivost o firemní auta (servis, pneu, čištění, hlášení pojistných událostí)
• korektury, překlady (SK-CZ, CZ-EN)
• pomoc při organizaci firemních akcí
• ad hoc úkoly

RECEPCE
• přijímání a vyřizování telefonických hovorů, pošty a emailů
• zajišťování chodu recepce a kanceláří
• udržování kancelářského prostoru a zasedacích místností
• komunikace s dodavateli služeb potřebných pro chod kanceláří

Zaměstnanecké výhody, benefity

• zázemí stabilní české firmy, patřící k TOP na trhu v oblasti SW bezpečnosti již 25 let
• kvalitní HW i SW vybavení a přístup k nejmodernějším technologiím
• prostor pro seberealizaci, samostatnou a kreativní práci
• otevřené, přátelské prostředí
• občerstvení na pracovišti
• benefity (stravenky, Multisport karta, výuka AJ, příspěvek na životní a penzijní připojištění a další)

Informace o náboru

V případě zájmu o uvedenou pozici, prosím, zašlete své CV v ČJ a AJ spolu s motivačním dopisem.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

•​ min. SŠ vzdělání
• znalost MS Office (Excel, Word, Outlook, PowerPoint) na výborné úrovní
• komunikace v anglickém jazyku
• zodpovědný, samostatný, proaktivný přístup a dotahovat věci do konce
• skvělé komunikační dovednosti v českém jazyku a reprezentativní vystupování
• aktivně řídit a vlastnit řidičský průkaz

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Cleverlance vám nabídne možnost pracovat na zajímavých projektech v oblastech finančnictví a telekomunikací. Setkáte se zde s nejmodernějšími technologiemi využívanými u vícevrstvých řešení nasazovaných do rozsáhlých a výkonnostně náročných projektů.
Naše společnost své zaměstnance pravidelně vysílá na interní i externí školení a finančně je podporuje při úspěšném získání certifikací v oblasti nejnovějších technologií.
Kromě jiného poskytuje Cleverlance svým zaměstnancům stabilní zázemí dobře prosperující české firmy, kvalitní HW i SW vybavení, špičkové informační technologie, příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců

Purkyňova 101
61200 Brno

Kontakt

Kontaktní osoba: Jana Bednaříková
E-mail: poslat životopis
ID: 3235832   Dátum zverejnenia: 7.11.2017