Backend Developer (Java)

Qinshift Slovakia s.r.o.

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
2 300 EUR/mesiackonkrétna výška mzdy sa bude odvíjať od Tvojich skutočných znalostí a skúseností, kvalifikácie a odbornosti​

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme človeka, na vývoj a analýzu firemného tabletového riešenia, ktoré umožní poradcom efektívnejšie komunikovať s klientmi.

Čo Ťa čaká?

•Budeš mať možnosť zapojiť sa aj do architektúry riešenia

•Staneš sa účasťou kompletného životného cyklu software-u cez analýzu, vývoj,
nasadzovanie, testovanie

•Samozrejme ťa neminie ani riešenie množstva integrácií s inými komponentmi informačného systému banky

•Budeš podporovať produkčnú verziu aplikácií a pracovať na analýze a oprave chýb

Aké znalosti u nás zúročíš?

•Technológie ako Java / Kotlin, by ti nemali byť cudzie

•Okrem toho budeš potrebovať znalosť písania automatizovaných unit testov

•Svoje skúsenosti s vývojom Spring-boot, Spring-cloud, Spring data, Camunda, Hibernate, Flyway, Jackson, Mockito

•Si proaktívny a vieš rozmýšľať koncepčne

•Hovoříš plynule po slovensky a angličtinu ovládaš na komunikatívnej úrovni

Čo ponúkame?

•U nás je priestor pre samostatnú a kreatívnu prácu s možnosťou realizácie vlastných nápadov a príležitosťami stále sa učiť nové veci a prístupy.

•Máš možnosť ovplyvňovať svoje smerovanie, rásť technologicky aj kariérne.Poskytujeme kvalitné HW i SW vybavenie, prístup k najmodernejším technológiám a špecifickým projektom.

•V Cleverlance získaš vo svojom rozvoji kvalitnú podporu aj vďaka bohatej ponuke interných a externých školení.

•Ponúkame Ti benefity, akými sú zázemie moderných kancelárií v centre mesta, s kvalitným vybavením pre športovcov a milovníkov kvalitného jedla a kávy, čaká Vás množstvo firemných akcií, výuka AJ/NJ, MultiSport karta, sick days, po vzájomnej dohode u vybraných projektov možnosť čiastočného home office

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Cleverlance je teraz Qinshift ! Sme medzinárodná IT firma. Dodávame komplexné IT služby a end to end riešenia, ktoré podporujú našich zákazníkov v inováciách a transformačných programoch. Vyvíjame pohodlné aplikácie, ktoré fungujú rýchle a bezpečne. Spolupracujeme v oblasti vývoja, analýzy, architektúry, projekt manažmentu, testingu, databáz, mobility, security a DevOps.

Chceš technologicky rásť a získať skúsenosti na medzinárodných projektoch ? Pridaj sa k nám !

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Barbora Butková
Tel.: +421905594583
E-mail: poslať životopis
ID: 4262011  Dátum zverejnenia: 15.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 300 EUR/mesiac