Office Assistant

Qinshift Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 100 EUR/mesiacVýška mzdy sa bude odvíjať od skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dokážeš nakaziť ľudí okolo seba dobrou náladou, nabiť pozitívnou energiou a tvojou silnou stránkou je zodpovednosť? Sme IT firma, do ktorej nám chýbaš práve ty. Odpovedala si trikrát kladne? Ozvi sa nám a radi sa s tebou stretneme.

ČO ŤA ČAKÁ?
• budeš mať zodpovednosť za plynulý chod recepcie – množstvo menších úloh, ktoré nikto iný vo firme nezvládne, ako sú napríklad:
• evidencia a spracovanie došlej a odoslanej pošty tak aby sa každý list dostal k správnemu adresátovi
• prijímanie návštev – privítanie s úsmevom a dobrou náladou má svoje čaro a naše návštevy sa k nám rady vracajú
• čaká ťa vybavovanie telefonických hovorov a to aj v angličtine
• objednávanie kancelárskych potrieb, komunikácia s dodávateľmi potrebných služieb
• oceníme, ak dokážeš podať pomocnú ruku nášmu ekonomickému a HR oddeleniu
• uvítame tvoju pomoc pri príprave teambuildingov, firemných akcií a školení
• občas bude potrebné prevetrať a dať skontrolovať aj naše firemné vozidlá (výmena pneumatík, údržba vozidiel)
• starostlivosť o kuchynku bude v tvojich rukách – budeme ti vďační za poctivé dopĺňanie kofeínových zásob a maškŕt
AKÉ ZNALOSTI U NÁS ZÚROČÍŠ?
• nezaobídeš sa bez pracovných skúseností na obdobnej administratívnej pozícii a výborných organizačných schopností
• vieš riešiť aj nepredvídateľné situácie s rozvahou, si odolná/ý voči stresu
• zíde sa ti reprezentatívne vystupovanie a zásoba pozitívnej nálady
• základom pre teba je zodpovedný prístup k práci, samostatnosť, flexibilita a schopnosť multitaskingu, ako aj empatia a asertivita
• MS Office (Excel, Word, Outlook, PowerPoint) by si mal/a ovládať na pokročilej úrovni
• máš perfektnú slovenčinu a výbornú angličtinu
• starostlivosť o vozový park vyžaduje aby si bol/a aktívny vodič

ČO PONÚKAME?
· kreatívne a príjemné pracovné prostredie IT firmy, ktorá funguje na trhu už 21 rokov a stále rastie
· zázemie súdržného kolektívu, ktorému je blízke riešiť veci s humorom
· rozhodne sa u nás nebudeš nudiť – nové nápady sú vítané (no je dobré vedieť si ich obhájiť a dotiahnuť do konca)
· vďaka našej širokej ponuke IT školení, ktoré aj sami organizujeme, nebudeš outsiderom voči IT špecialistom
· naše kancelárie sa nachádzajú v samotnom centre Bratislavy, kde máš možnosť parkovať svoje auto, bicykel či kolobežku a nemáš to ďaleko od MHD
· ak chceš niečo chutné pod zub – naša kuchynka je a dúfame, že bude aj vďaka tebe kvalitne vybavená
· ak máš záujem o klasické benefity, ponúkame Ti MultiSport kartu, výuku AJ/NJ, príspevok na stravovanie, sick days

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Mierne pokročilý
Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft PowerPoint - Základy

Vodičský preukaz

B

Cleverlance je teraz Qinshift ! Sme medzinárodná IT firma. Dodávame komplexné IT služby a end to end riešenia, ktoré podporujú našich zákazníkov v inováciách a transformačných programoch. Vyvíjame pohodlné aplikácie, ktoré fungujú rýchle a bezpečne. Spolupracujeme v oblasti vývoja, analýzy, architektúry, projekt manažmentu, testingu, databáz, mobility, security a DevOps.

Chceš technologicky rásť a získať skúsenosti na medzinárodných projektoch ? Pridaj sa k nám !

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Barbora Butková
Tel.: +421905594583
E-mail: poslať životopis
ID: 4191088  Dátum zverejnenia: 30.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac