Java Developer

Qinshift Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 700 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy od 1700 EUR brutto mesačne - presná výška mzdy sa odvíja v závislosti od skutočných znalostí a skúseností, kvalifikácie a odbornosti kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Stojíte si za čistotou svojho kódu? Zaujímajú Vás projekty z oblasti financií, bankovníctva, telekomunikácií príp. priemyslu? Pridajte sa ku nám do projektov – u nás je z čoho v rozmanitosti projektov vyberať.

ČO VÁS ČAKÁ?
  • návrh, vývoj a podpora prevádzky softvérových riešení v jazyku Java
  • neminie Vás spolupráca na analýze požiadaviek a návrhu architektúry
  • budete spolupracovať spolu s testovacím tímom na príprave testov
  • v rámci svojej práce prispejete k tvorbe technickej dokumentácie
  • stanete sa súčasťou tímu skúsených špecialistov

ČO BY STE MAL(A) VEDIEŤ?
  • všeobecne povedané, hľadáme fullstack vývojárov
  • technológie, ktoré primárne uvítame na backend: Spring, JPA/Hibernate, WebServices, SQL, Maven, Docker – žiadna z nich nie je nevyhnutnou podmienkou, pokiaľ nás presvedčíte o svojich praktických skúsenostiach s obdobnými technológiami
  • plusom je znalosť moderných frontendových frameworkov
  • výhodou pre Vás môže byť orientácia v integráciách (Apache Camel, Tibco/Oracle/IBM ESB a BPM)
  • viac ako schopnosť riešiť algoritmické hádanky potrebujeme PRAKTICKÉ skúsenosti s rôznymi frameworkami, technológiami, design patterns
  • prispievať k ďalšiemu rozvoju development procesu (DevOps, unit testy, Test driven development, branching, deployment proces atd.)
  • SJ/ČJ na výbornej úrovni, znalosť technickej angličtiny alebo nemčiny

ČO PONÚKAME?
• príjemné pracovné prostredie a stabilné zázemie dobre prosperujúcej českej IT firmy, pôsobiacej na trhu od roku 2000, na Slovensku pôsobíme 16 rokov
• priestor pre samostatnú a kreatívnu prácu s možnosťou realizácie vlastných nápadov a príležitosťami stále sa učiť nové veci a prístupy
• u nás máte možnosť ovplyvňovať svoje smerovanie vo firme
• kvalitné HW i SW vybavenie, prístup k najmodernejším technológiám a špecifickým projektom
• v Cleverlance získate vo svojom rozvoji kvalitnú podporu aj vďaka bohatej ponuke interných a externých školení
• ponúkame Vám mzdu, ktorej základná zložka bude od 1 700 EUR brutto mesačne – jej konkrétna výška sa však bude odvíjať v závislosti od Vašich skutočných znalostí a skúseností, kvalifikácie a odbornosti
• ponúkame Vám benefity akými sú výuka AJ/NJ, Multisport karta, sick days, čaká Vás množstvo firemných akcií, zázemie moderných kancelárií v centre mesta, v blízkosti historického centra s kvalitným vybavením pre športovcov a milovníkov kvalitného jedla a kávy, po vzájomnej dohode u vybraných projektov možnosť čiastočného home office, a ďalšie.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Po dôkladnom posúdení životopisov budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do výberového kola. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT sektor

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Java - Pokročilý
Spring Boot - Pokročilý
Spring MVC - Pokročilý
GIT - Pokročilý
JUnit - Pokročilý

Cleverlance je teraz Qinshift ! Sme medzinárodná IT firma. Dodávame komplexné IT služby a end to end riešenia, ktoré podporujú našich zákazníkov v inováciách a transformačných programoch. Vyvíjame pohodlné aplikácie, ktoré fungujú rýchle a bezpečne. Spolupracujeme v oblasti vývoja, analýzy, architektúry, projekt manažmentu, testingu, databáz, mobility, security a DevOps.

Chceš technologicky rásť a získať skúsenosti na medzinárodných projektoch ? Pridaj sa k nám !

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Barbora Butková
Tel.: +421905594583
E-mail: poslať životopis
ID: 4157771  Dátum zverejnenia: 12.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac