Resource Management Specialist

Qinshift Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Prievozská 6, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
1 500 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy od 1 500 EUR brutto mesačne - presná výška mzdy sa odvíja v závislosti od skutočných znalostí a skúseností, kvalifikácie a odbornosti kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Táto rola je výzva – hľadáme posilu do nášho HR tímu – Resource Management Specialistu. Zaujíma Ťa prepojenie oblastí HR, IT a obchodu? Stretnime sa a preberme možnosť, ako zúročiť Tvoje záujmy.​

Čo Ťa v tejto roli čaká?

  • Tvojim denným chlebom bude komunikácia s potenciálnymi kandidátmi, ich vyhľadávanie a oslovovanie
  • staneš sa prepojovacím článkom v komunikácii s internými klientmi a dodávateľmi služieb
  • čaká Ťa organizácia a vedenie pohovorov, spolupráca s recruiterkami v náborovom procese a managemente z Prahy
  • budeš evidovať požiadavky na obsadenie pracovných pozícií na Slovensku, vrátane určenia vhodných kandidátov do jednotlivých ponúk a spravovať reporting
  • budeš zodpovednou osobou pre zabezpečenie pracovnoprávnej legislatívy
  • množstvo aktivít v oblasti HR marketingu a spolupráca na HR projektoch​

Aké znalosti a skúsenosti u nás zúročíš?

  • nezaobídeš sa bez reálnej skúsenosti s náborom IT kandidátov
  • orientuješ sa vo využívaní sociálnych sietí v rámci náboru ako ryba vo vode
  • v tejto roli zúročíš svoje výborné komunikačné zručnosti a cit pre obchod
  • vieš si nastaviť priority a doťahovať dohodnuté aktivity do konca
  • si proaktívna a prozákaznícky zmýšľajúca osobnosť
  • k riešeniu pristupuješ analyticky a dokážeš si veci nebrať príliš osobne
  • si samostatná a spoľahlivá osobnosť
  • nechýba Ti nadhľad a zmysel pre humor
  • vieš perfektne slovensky a výborne anglicky

  • ​​kreatívne a príjemné pracovné prostredie IT firmy, ktorá napriek tomu, že funguje na trhu už 21 rokov, má stále chuť rásť a skúšať nové technológie a prístupy
  • zázemie súdržného kolektívu, ktorému je blízke riešiť veci s humorom
  • rozhodne sa u nás nebudeš nudiť – nové nápady sú vítané (no je dobré vedieť si ich obhájiť)
  • vďaka našej širokej ponuke IT školení, ktoré aj sami organizujeme, nebudeš outsiderom voči IT špecialistom
  • naše kancelárie sa nachádzajú v samotnom centre Bratislavy, kde máš možnosť parkovať svoje auto, bicykel či kolobežku a nemáš to ďaleko ani od MHD
  • ak chceš niečo chutné pod zub – naša kuchynka je kvalitne vybavená
  • ponúkame Ti mzdu, ktorej základná zložka bude od 1.500,- EUR brutto mesačne a k tomu bonusy
– konkrétna výška mzdy sa bude odvíjať od Tvojich skutočných znalostí a skúseností, kvalifikácie a odbornosti​
  • ak máš záujem o klasické benefity, ponúkame Ti Multisport kartu, výuku AJ/NJ, príspevok na stravovanie, sick days a po dohode, po zapracovaní, v prípade potreby, home office.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Po dôkladnom posúdení životopisov budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do výberového kola. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ľudské zdroje

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Cleverlance je teraz Qinshift ! Sme medzinárodná IT firma. Dodávame komplexné IT služby a end to end riešenia, ktoré podporujú našich zákazníkov v inováciách a transformačných programoch. Vyvíjame pohodlné aplikácie, ktoré fungujú rýchle a bezpečne. Spolupracujeme v oblasti vývoja, analýzy, architektúry, projekt manažmentu, testingu, databáz, mobility, security a DevOps.

Chceš technologicky rásť a získať skúsenosti na medzinárodných projektoch ? Pridaj sa k nám !

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Jana Bednaříková
E-mail: poslať životopis
ID: 4101124  Dátum zverejnenia: 13.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac