Senior iOS Developer

CLEVERLANCE Slovakia s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Mzdové podmínky (brutto)
70 000 Kč/měsícZákladní složka mzdy od 70000 CZK měsíčně – přesná výše mzdy se odvíjí v závislosti od skutečných znalostí a zkušeností, kvalifikace a odbornosti kandidáta .

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jste nadšenec do mobilních technologií? Chcete vyvíjet moderní aplikace nejen pro smartphony, ale třeba i pro hodinky, robotické hračky a jiné smart gadgets? Body navíc získáte za zkušenost s animací.
Jsme mobilní - naše týmy vzájemně spolupracují v Praze, Brně i Bratislavě. Ke kterému se přidáte vy?

CO VÁS ČEKÁ?
- ​​vývoj a customizace iOS aplikací
- odpovědnost za technickou analýzu a vývojové řešení
- ladění aplikací s HW nástroji
- odpovědnost za validaci aplikace
- otestování svěřené aplikace
- tvorba dokumentace
- možnost podílet se na zajímavých projektech s využitím nejmodernějších technologií

CO BYSTE MĚL(A) UMĚT?
- ​mít dobrou znalost aktuální verze Swift, Xcode a iOS SDK
- mít znalost Xcode build systému
- mít zkušenosti s objektově orientovaným návrhem

VÝHODOU, NIKOLIV NUTNOSTÍ
- zkušenost s unit testy a TDDznalost Dependency Injection
- zkušenost s automatizovaným testováním iOS aplikací (UI, BDD)
- zkušenost s animací
- znalost některého dependency manageru (Carthage, CocoaPods, Swift Package Manager)
- zájem o reaktivní programování (RxSwift, ReactiveCocoa)
- znalost pokročilých kostrukcí jazyka Swift (generics, PAT)
- zkušenost s Continuous Integration (Fastlane, Jenkins, Travis, Xcode server)
- zkušenost s publikováním aplikací do App Store
- výborná znalost ČJ/SJ, pokročilá AJ

Zaměstnanecké výhody, benefity

- zázemí dynamicky rostoucí, a přesto stabilní české firmy, působící na trhu již od roku 2000
- prostor pro samostatnou a kreativní práci (s možností realizace vlastních nápadů a inovací)
- stále se budete učit nové věci a přístupy
- u nás máte možnost ovlivňovat své směrování ve firmě a ve svém rozvoji
- možnost účastnit se velkých českých a zahraničních projektů a být součástí týmu zkušených mobilních vývojářů
- kvalitní HW i SW vybavení, přístup k nejmodernějším technologiím, telefonům/tabletům/a robotickým hračkám různých platforem
- flexibilní pracovní dobu
- otevřené a přátelské prostředí
- podporu při odborném rozvoji, bohatá nabídka interních a externích školení - více informací na Cleverlance FB stránkách
- moderní kanceláře v oblíbených lokalitách blízko centra - na pražské Palmovce a brněnské Slatině (dobrá dostupnost MHD i na kole s dostatkem parkovacích míst) nebo v Bratislavě
- občerstvení na pracovišti, relaxační místnost
- benefity (Multisport karta, příspěvek na životní a penzijní připojištění, výuka AJ/NJ/RJ, sick days, stravenky, po vzájemné dohodě u vybraných projektů možnost částečného home office, a další)

Informace o náboru

Všem uchazečům děkujeme za projevený zájem. Po důkladném posouzení životopisů budeme kontaktovat pouze uchazeče postupující do výběrového kola. Děkujeme za pochopení.

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) alebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatní znalosti

Swift - pokročilý
Xcode - pokročilý

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Cleverlance vám nabídne možnost pracovat na zajímavých IT projektech v oblastech finančnictví a telekomunikací. Setkáte se zde s nejmodernějšími technologiemi využívanými u vícevrstvých řešení nasazovaných do rozsáhlých a výkonnostně náročných projektů.
Naše společnost své zaměstnance pravidelně vysílá na interní i externí školení a finančně je podporuje při úspěšném získání certifikací v oblasti nejnovějších technologií.
Kromě jiného poskytuje Cleverlance svým zaměstnancům stabilní zázemí dobře prosperující české firmy, kvalitní HW i SW vybavení, špičkové informační technologie, příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv.

Počet zaměstnanců

500-999 zaměstnanců

Prievozská 1978/6
821 09 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Silvia Šoóš
E-mail: poslať životopis
ID: 4001696  Dátum zverejnenia: 19.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 70 000 Kč/měsíc