Java EE Developer

Qinshift Slovakia s.r.o.

Místo práce
Sochorova, Brno-Žabovřesky, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
40 000 - 80 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

V našem interním týmu máte příležitost pracovat na vývoji produktu v oblasti Identity Managementu určeného pro naše klienty.
„Nehledáme developera, který se bez detailního technického zadání do posledního parametru ani nehne. Člověk by měl hloubavý, proaktivní s ochotou studovat si nové věci“

CO VÁS ČEKÁ?

• vývoj a rozvoj Identity Management produktu, postaveného na Javě, který vyvíjíme agilně
• vývoj backendu, v případě zájmu možnost přesahu do frontendu
• analýza požadavků
• nemine vás ani testování a tvorba technologické dokumentace v Confluence
• dle zkušeností i řešení architektonických úloh a technického designu produktu

Zaměstnanecké výhody, benefity

CO NABÍZÍME?

• ​​zázemí dynamicky rostoucí, a přesto stabilní české firmy, působící na trhu již od roku 2000
• prostor pro samostatnou a kreativní práci
• u nás máte možnost ovlivňovat své směrování ve firmě a ve svém rozvoji
• kvalitní HW i SW vybavení, přístup k nejmodernějším technologiím a specifickým projektům
• otevřené a přátelské prostředí
• podporu při odborném rozvoji, bohatá nabídka interních a externích školení - více informací na Cleverlance FB stránkách​
•​ zvýhodněný firemní telefonní a datový tarif s možností využití pro rodinné příslušníky
• občerstvení na pracovišti
• benefity (Multisport karta, příspěvek na životní a penzijní připojištění, výuka AJ/NJ/RJ, sick days, stravenky, po vzájemné dohodě u vybraných projektů možnost částečného home office, široká nabídka firemních akcí pro zaměstnance i jejich rodiny, a další)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Vzdělání v oboru

IT sektor

Osobnostní předpoklady a dovednosti

CO BYSTE MĚL(A) UMĚT?

• zkušenosti s vývojem aplikací a znalost Javy, Hibernate a SQL jsou základ
• GUI máme postavené na PrimeFaces, tuto znalost, nebo znalost jiného JSF u nás bezpochyby využiješ
• technologie JavaScript, jQuery, CSS neznáš jenom podle názvu
• ČJ/SJ ovládáš na výborné úrovni, neobejdeš se bez znalosti alespoň technické angličtiny

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Cleverlance vám nabídne možnost pracovat na zajímavých IT projektech v oblastech finančnictví a telekomunikací. Setkáte se zde s nejmodernějšími technologiemi využívanými u vícevrstvých řešení nasazovaných do rozsáhlých a výkonnostně náročných projektů.
Naše společnost své zaměstnance pravidelně vysílá na interní i externí školení a finančně je podporuje při úspěšném získání certifikací v oblasti nejnovějších technologií.
Kromě jiného poskytuje Cleverlance svým zaměstnancům stabilní zázemí dobře prosperující české firmy, kvalitní HW i SW vybavení, špičkové informační technologie, příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců

Kontakt

ID: 3700313  Dátum zverejnenia: 7.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 40 000 Kč/měsíc