Tester

Qinshift Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 200 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy od 1 000 EUR brutto mesačne - presná výška mzdy sa odvíja v závislosti od skutočných znalostí a skúseností, kvalifikácie a odbornosti kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš chuť testovať, ale ešte nemáš veľa skúseností. Stačia nám aspoň ročné skúsenosti s manuálnym testingom. Ak máš zmysel pre detail, odhaľovanie bugov berieš ako dobrodružstvo, daj nám o sebe vedieť.

Čo Vás čaká?

• podmienkou je prax aktívneho testovania SW
• vytváranie testovacích prípadov
• príprava testovacích dát
• získanie prehľadu o funkčnosti systému na základe popisu požiadavky a špecifikácie produktu
• hlásenie stavu projektu alebo nahlasovanie zmenových požiadaviek
• zaznamenávanie chýb v priebehu testovania a následné retestovanie opravy chýb
• výkon funkčných akceptačných testov, systémových integračných testov, regresného testu, testov frontendových a backendových softvérových systémov
• poskytovať súčinnosť pri riadení a výkone záťažových, bezpečnostných a užívateľských akceptačných testov
• vykonávanie opätovného testovania zistených chýb a nedostatkov
• pravidelné reportovanie a komunikácia Test manažérovi
• úzka spolupráca s ostatnými zainteresovanými stranami

Čo by ste mali vedieť?

• mať preukázateľne minimálne ročnú aktívnu prax v oblasti testovania
• určite zúročíte doterajšie skúsenosti s tvorbou testovacích scenárov
• pri práci sa nezaobídete bez znalostí SQL ako aj SoapUI
• byť držiteľom certifikátu ISTQB nie je podmienkou avšak výhodou
• využijete aj znalosť riadenia testovacích dát a znalosť systému JIRA
• ochota neustále sa vzdelávať a učiť sa novým veciam
• analytické myslenie, tvorivosť
• zodpovedný a samostatný prístup
• spoľahlivý, systematický a tvorivý typ s proaktívnym prístupom k zvereným úlohám
• výborná znalosť ČJ/SJ, anglický jazyk na pokročilej úrovni

Čo ponúkame?
• zázemie rastúcej a napriek tomu stabilnej českej firmy, pôsobiacej na trhu už od roku 2000, na Slovensku pôsobíme od roku 2005
• priestor pre samostatnú a kreatívnu prácu
• u nás máte možnosť ovplyvňovať svoje smerovanie vo firme a vo svojom rozvoji
• možnosť účastniť sa veľkých celosvetových projektov a byť súčasťou tímu skúsených mobilných vývojárov
• kvalitné HW i SW vybavenie, prístup k najmodernejším technológiám, telefónom/tabletom/ a robotickým hračkám rôznych platforiem
• adekvátne finančné ohodnotenie
• otvorené a priateľské prostredie
• flexibilná pracovná doba
• základná zložka mzdy od 1 000 EUR brutto mesačne - presná výška mzdy sa odvíja v závislosti od skutočných znalostí a skúseností, kvalifikácie a odbornosti kandidáta
• podpora pri odbornom rozvoji, interné a externé školenia - viac informácií na Cleverlance FB stránkach
• zázemie moderných kancelárií na Palmovke v blízkosti stanice metra (Praha), v brnenskej Slatine (dobrá dostupnosť MHD i na bicykli s dostatkom parkovacích miest) alebo v Bratislave
• zvýhodnené firemné paušály s možnosťou využitia aj pre rodinných príslušníkov
• občerstvenie na pracovisku, stolný futbal, firemná knižnica
• benefity (Multisport karta, firemný futbal, výuka AJ/NJ, vstupy do fitness centra, sick days, stravné lístky, teambuildingy, po vzájomnej dohode u vybraných projektov možnosť čiastočného home office, široká ponuka firemných akcií pre zamestnancov i pre rodinných príslušníkov a ďalšie)

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Po dôkladnom posúdení životopisov budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do výberového kola. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT sektor

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Jira - Pokročilý
SQL - Základy
SoapUI - Základy

Cleverlance je teraz Qinshift ! Sme medzinárodná IT firma. Dodávame komplexné IT služby a end to end riešenia, ktoré podporujú našich zákazníkov v inováciách a transformačných programoch. Vyvíjame pohodlné aplikácie, ktoré fungujú rýchle a bezpečne. Spolupracujeme v oblasti vývoja, analýzy, architektúry, projekt manažmentu, testingu, databáz, mobility, security a DevOps.

Chceš technologicky rásť a získať skúsenosti na medzinárodných projektoch ? Pridaj sa k nám !

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Barbora Butková
Tel.: +421905594583
E-mail: poslať životopis
ID: 3700272  Dátum zverejnenia: 16.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac