Tester

CLEVERLANCE Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo ťa čaká?
• vytváranie testovacích prípadov
• príprava testovacích dát
• získanie prehľadu o funkčnosti systému na základe popisu požiadavky a špecifikácie produktu
• hlásenie stavu projektu alebo nahlasovanie zmenových požiadaviek
• vykonanie testovacieho prípadu
• zaznamenávanie chýb v priebehu testovania a následné retestovanie opravy chýb
• pravidelné reportovanie Test manažérovi
• úzka spolupráca s ostatnými zainteresovanými stranami

Čo by si mal/mala vedieť?
• byť skúsený v testovaní podnikových a webových aplikácií na viacerých platformách
• mať technické pozadie a minimálne ročnú prax v oblasti testovania softvéru
• držiteľ certifikátu ISTQB - Foundation Level - výhodou
• skúsenosť s písaním dopytov SQL - výhodou
• využiješ aj znalosť riadenia testovacích dát a znalosť systému Jira
• hľadáme spoľahlivého človeka schopného pracovať samostatne a dodať riešenia včas, proaktívneho v komunikácií
• aktívne využívanie anglického jazyka Ťa neminie

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

- základná zložka mzdy od 1100 EUR brutto mesačne - presná výška mzdy sa odvíja v závislosti od skutočných znalostí a skúseností, kvalifikácie a odbornosti kandidáta

Čo ponúkame?
• zázemie dynamicky rastúcej a napriek tomu stabilnej českej firmy, pôsobiacej na trhu už od roku 2000, na Slovensku pôsobíme od roku 2005
• priestor pre samostatnú a kreatívnu prácu
• u nás máte možnosť ovplyvňovať svoje smerovanie vo firme a vo svojom rozvoji
• kvalitné HW i SW vybavenie, prístup k najmodernejším technológiám a špecifickým projektom
• dobré platové podmienky a prémiové ohodnotenie
• otvorené a priateľské prostredie
• základná zložka mzdy od 1100 EUR brutto mesačne - presná výška mzdy sa odvíja v závislosti od skutočných znalostí a skúseností, kvalifikácie a odbornosti kandidáta
• podpora pri odbornom rozvoji, interné a externé školenia - viac informácií na Cleverlance FB stránkach
• zvýhodnené firemné paušály s možnosťou využitia aj pre rodinných príslušníkov
• moderné kancelárie v centre mesta, v blízkosti historického centra (v dobrej dostupnosti MHD i na bicykli, či kolobežke)
• občerstvenie na pracovisku, stolný futbal, firemná knižnica
• benefity (Multisport karta, firemný futbal, výuka AJ/NJ, vstupy do fitness centra, sick days, stravné lístky, teambuildingy, po vzájomnej dohode u vybraných projektov možnosť čiastočného home office, široká ponuka firemných akcií pre zamestnancov i pre rodinných príslušníkov a ďalšie)

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Po dôkladnom posúdení životopisov budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do výberového kola. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT sektor

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

CLEVERLANCE s.r.o. sa behom niekoľkých rokov po svojom založení stala jedným z najväčších dodávateľov viacvrstvových, otvorených riešení na tuzemskom trhu a predným hráčom v stredoeurópskom merítku, poskytujúcou komplexné služby pre implementáciu, vývoj a údržbu finančných, telekomunikačných a eGovernment systémov.

Team Cleverlance tvorí vyše 500 špecialistov, ktorí sú pripravení splniť požiadavky z oblasti analýz, návrhu, vývoja a implementácie aplikácií vrátane projektového riadenia, podpory či úplného outsourcingu. Technologické zázemie pre vývoj zahrňuje rozsiahlu znalosť platforiem J2EE a MS.NET, najrozšírenejších databázových servrov a sieťových technologií.

Podľa rebríčku „Technology Fast 50“ zostavovanom spoločnosťou Deloitte v roku 2006 sa Cleverlance stala už po druhýkrát najúspešnejším českým poskytovateľom SW v regióne Strednej Európy.

Viac informácií o spoločnosti nájdete na adrese www.cleverlance.cz

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Prievozská 1978/6
821 09 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Petra Pechová
E-mail: poslať životopis
ID: 3593260   Dátum zverejnenia: 9.4.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   - základná zložka mzdy od 1100 EUR brutto mesačne - presná výška mzdy sa odvíja v závislosti od skutočných znalostí a skúseností, kvalifikácie a odbornosti kandidáta