Sales Assistant

Qinshift Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Prievozská 6, Bratislava
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ASAP
6 EUR/hod.Základná zložka mzdy od 6 eur na hodinu - presná výška mzdy sa odvíja v závislosti od skutočných znalostí a skúseností, kvalifikácie a odbornosti kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš počas štúdia na vysokej škole aktívne využiť svoj voľný čas a získať prax v jednej z top IT spoločností? Ponúkame Ti dynamickú prácu, ktorá Ťa bude nielen baviť, ale Ťa aj veľa naučí.

Čo Ťa čaká?

• budeš medzičlánkom medzi našim klientom, riaditeľom pobočky a účtovným oddelením
• spolupráca s našim riaditeľom pobočky
• spolupráca s naším HR
• pri nástupoch nových kolegov si podporou pri vybavovaní vstupných kariet u našich klientov
• zakladanie, kopírovanie a ostatná administratívna práca spojená so spoluprácou s obchodným oddelením našej spoločnosti
• interné spracovanie dát, týkajúce sa najmä oblasti podkladov pre fakturáciu
• anglický jazyk využiješ pri jednoduchých korekciách či prekladoch

Čo by si mal/mala vedieť?

• si študentkou/študentom VŠ
• si osoba empatická, asertívna a komunikačne zdatná
• svet čísiel nie je pre Teba krok do neznáma
• dobre poznáš presný význam slov time management a dochvíľnosť
• samostatnosť a zameranie sa na detail patria k Tvojim silným stránkam
• anglický jazyk a excel ovládaš na pokročilej úrovni

• príjemné pracovné prostredie a stabilné zázemie dobre prosperujúcej českej IT firmy, pôsobiacej na trhu od roku 2000, na Slovensku pôsobíme 16 rokov
• priestor pre samostatnú a kreatívnu prácu s možnosťou realizácie vlastných nápadov a príležitosťami stále sa učiť nové veci a prístupy
• u nás máš možnosť ovplyvňovať svoje smerovanie vo firme, rásť technologicky aj kariérne
• kvalitné HW i SW vybavenie, prístup k najmodernejším technológiám a špecifickým projektom
• v Cleverlance získaš vo svojom rozvoji kvalitnú podporu aj vďaka bohatej ponuke interných a externých školení
• ponúkame Ti mzdu, ktorej základná zložka bude od 5,00,- EUR /hodina – jej konkrétna výška sa bude odvíjať od Tvojich skutočných znalostí a skúseností, kvalifikácie a odbornosti
• ponúkame Ti benefity akými sú zázemie moderných kancelárií v centre mesta, s kvalitným vybavením pre športovcov a milovníkov kvalitného jedla a kávy, čaká Ťa množstvo firemných akcií, výuka AJ/NJ, Multisport karta a ďalšie.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Po dôkladnom posúdení životopisov budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do výberového kola. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Cleverlance je teraz Qinshift ! Sme medzinárodná IT firma. Dodávame komplexné IT služby a end to end riešenia, ktoré podporujú našich zákazníkov v inováciách a transformačných programoch. Vyvíjame pohodlné aplikácie, ktoré fungujú rýchle a bezpečne. Spolupracujeme v oblasti vývoja, analýzy, architektúry, projekt manažmentu, testingu, databáz, mobility, security a DevOps.

Chceš technologicky rásť a získať skúsenosti na medzinárodných projektoch ? Pridaj sa k nám !

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Jana Bednaříková
E-mail: poslať životopis
ID: 3382370  Dátum zverejnenia: 20.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 6 EUR/hod.