Recruitment Specialist

Qinshift Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Prievozská 1978/6, Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • nájsť a uloviť niekedy zdanlivo neexistujúcich a ťažko uloviteľných IT špecialistov ,-)
(P.S. ale ok, občas sa zadarí aj hľadanie bežnejších pozícií)
  • sprocesovanie ich náboru a adaptácie u nás
  • budeš vŕbou pre svojich kolegov – pozor, IT duša vie byť pekne náročná - a preto nás to tak baví…
  • budeš medzičlánkom v komunikácii medzi managementom, zamestnancami a dodávateľmi služieb
  • neminú Ťa ani rôzne reporty a tvorba prezentácií
  • a čaká Ťa aj kreatívna sebarealizácia v podobe HR marketingu a každodenná komunikácia na sociálnych sieťach

  • kreatívne a dynamické zázemie IT firmy, ktorá napriek tomu, že funguje na trhu už 17 rokov, má stále chuť rásť a skúšať nové technológie a prístupy
  • rozhodne sa u nás nebudeš nudiť – nové nápady sú vítané (no je dobré vedieť si ich obhájiť)
  • vďaka našej širokej ponuke IT školení, ktoré aj sami organizujeme, nebudeš outsiderom voči IT špecialistom
  • u nás máš kde zaparkovať bicykel a nemáš to ďaleko ani od MHD
  • ak chceš niečo chutné pod zub – naša kuchynka je kvalitne vybavená
  • ak trváš na klasických benefitoch, ponúkame Ti Multisport kartu, výuku AJ/NJ, stravné lístky, sick days a po dohode po zapracovaní v prípade potreby home office

V prípade záujmu túto pozíciu o túto pozíciu nám zašlite životopis na emailovú adresu kontaktnej osoby. Vaše osobné údaje budú spracovávané v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Personalistika, Psychológia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Personalistika - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

  • vo vodách HR a IT preplávaš s nadšením a odhodlanosťou
  • si osoba empatická, asertívna a veľmi dobre komunikačne zdatná
  • veríš, že pozitívny prístup a humor patrí k Tvojmu životu i prístupu k ľuďom okolo Teba
  • vieš sa samostatne rozhodnúť, no i sa dohodnúť na veci s ostatnými, poznáš pravý význam slova kompromis
  • organizovanie akcií pre ajťákov berieš ako výzvu a vieš veci doťahovať do úspešného konca
  • anglický jazyk používaš na pokročilej úrovni a rád/rada šoféruješ

Cleverlance je teraz Qinshift ! Sme medzinárodná IT firma. Dodávame komplexné IT služby a end to end riešenia, ktoré podporujú našich zákazníkov v inováciách a transformačných programoch. Vyvíjame pohodlné aplikácie, ktoré fungujú rýchle a bezpečne. Spolupracujeme v oblasti vývoja, analýzy, architektúry, projekt manažmentu, testingu, databáz, mobility, security a DevOps.

Chceš technologicky rásť a získať skúsenosti na medzinárodných projektoch ? Pridaj sa k nám !

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

ID: 2399999  Dátum zverejnenia: 5.9.2017