.NET Developer

Cleverlance Enterprise Solutions a.s.

Místo práce
Sochorova, Brno-Žabovřesky, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Mzdové podmínky (brutto)
40 000 - 80 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Pro náš interní tým zabývající se projektovým vývojem webových aplikací postavených na technologiích od Microsoftu, hledáme kandidáty v rozmezí zkušeností junior – senior, s chutí učit se a možnostmi posouvat se do rolí analytika či architekta.

CO VÁS ČEKÁ?
• vývoj a rozvoj převážně fix time – fix price projektů určených pro naše zákazníky z oblasti státní a komerční sféry
• budete se podílet na testování a tvorbě technologické dokumentace
• v případě dostatečných zkušeností i analýza požadavků a návrh architektury produktu

Zaměstnanecké výhody, benefity

CO NABÍZÍME?
• zázemí dynamicky rostoucí, a přesto stabilní české firmy, působící na trhu již od roku 2000
• prostor pro samostatnou a kreativní práci
• u nás máte možnost ovlivňovat své směrování ve firmě a ve svém rozvoji
• kvalitní HW i SW vybavení, přístup k nejmodernějším technologiím a specifickým projektům
• otevřené a přátelské prostředí
• podporu při odborném rozvoji, bohatá nabídka interních a externích školení - více informací na Cleverlance FB stránkách
• zázemí moderních kanceláří na Sochorové ulici v Brně
• zvýhodněný firemní telefonní a datový tarif s možností využití pro rodinné příslušníky
• benefity (Multisport karta, příspěvek na životní a penzijní připojištění, výuka AJ/NJ/RJ, sick days, stravenky, po vzájemné dohodě u vybraných projektů možnost částečného home office, široká nabídka firemních akcí pro zaměstnance i jejich rodiny, a další)

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Ostatní znalosti

.NET - pokročilý
C# - pokročilý

Osobnostní předpoklady a dovednosti

CO BYSTE MĚL(A) UMĚT?

• mít alespoň 2 roky zkušenosti s vývojem zaměřeným na technologie C#, .NET 4.x, ASP.NET, MVC, .NET CORE
• JavaScript, jQuery, CSS, HTML 5, AJAX jsou u nás základ
• budou se hodit zkušeností s WebServices, WCF, SOAP, XML, XSD
• a znalostí databází MS SQL, PL/SQL
• vítána je znalost UML, EA na úrovní čtení
• u seniorů uvítáme přesah do analýzy či architektury
• pro komunikaci v týmu je potřeba ČJ/SK, AJ v rozsahu čtení technické dokumentace
• osobnostně oceníme profesionalitu, orientaci na výsledek a proaktivní přístup
• pro odborný rozvoj se bude hodit zdravá ambice a chuť se rozvíjet

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Cleverlance vám nabídne možnost pracovat na zajímavých IT projektech v oblastech finančnictví a telekomunikací. Setkáte se zde s nejmodernějšími technologiemi využívanými u vícevrstvých řešení nasazovaných do rozsáhlých a výkonnostně náročných projektů.
Naše společnost své zaměstnance pravidelně vysílá na interní i externí školení a finančně je podporuje při úspěšném získání certifikací v oblasti nejnovějších technologií.
Kromě jiného poskytuje Cleverlance svým zaměstnancům stabilní zázemí dobře prosperující české firmy, kvalitní HW i SW vybavení, špičkové informační technologie, příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv.

Voctářova 2500/20a
180 00 Praha 8

Kontakt

Kontaktní osoba: Jana Bednaříková
E-mail: poslat životopis
ID: 3821468  Dátum zverejnenia: 29.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 40 000 - 80 000 Kč/měsíc