Junior .NET Developer - SharePoint - stáž

Cleverlance Enterprise Solutions a.s.

Místo práce
Voctářova, Praha 8-Libeň, Česko
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády), živnost, internship, stáž

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

​Pojď své základy v .NETu posunout na další úroveň. Přihlas se na naši placenou stáž a získej dokonce specializaci na SharePoint.

CO VÁS ČEKÁ?

• spolupráce s mentorem a získávání zkušeností na reálných projektech (minimálně 20 hod týdně) v období od 5.12.2019 do31.3.2020 ve městě podle tvého výběru - v Praze, Brně, Ostravě nebo Ústí nad Labem
• navíc 8 odborných školení
• po ukončení stáže je možné navázat dlouhodobnou spolupráci na zkrácený nebo plný úvazek

Zaměstnanecké výhody, benefity

CO NABÍZÍME?

​Když na sobě zamakáš, zvládneš po absolvování Cleverlance SharePoint boot campu:
• kvalitně programovat a testovat jednotlivé SW systémy
• ti nejlepší pak provádět analýzy a podílet se na návrzích architektury pro různé SW projekty se zaměřením na cloudové technologie Microsoft

​Jak tuhle příležitost získáš?
Pošli své CV.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Informační technologie

Osobnostní předpoklady a dovednosti

CO BYSTE MĚL(A) UMĚT?

•​ základní praktickou znalost programovacího jazyka C#, ASP.NET
• školní znalost SQL a orientaci v databázových systémech (MS SQL,…)
• zaboduješ znalostí WCF, .NET Framework, React, JScript apod.
• komunikace probíhá v ČJ / SJ, znalost AJ je čtení technické dokumentace
• ochotu na sobě pracovat a učit se novým věcem
• uvítáme tvé zkušenosti z IT projektů

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Cleverlance vám nabídne možnost pracovat na zajímavých IT projektech v oblastech finančnictví a telekomunikací. Setkáte se zde s nejmodernějšími technologiemi využívanými u vícevrstvých řešení nasazovaných do rozsáhlých a výkonnostně náročných projektů.
Naše společnost své zaměstnance pravidelně vysílá na interní i externí školení a finančně je podporuje při úspěšném získání certifikací v oblasti nejnovějších technologií.
Kromě jiného poskytuje Cleverlance svým zaměstnancům stabilní zázemí dobře prosperující české firmy, kvalitní HW i SW vybavení, špičkové informační technologie, příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv.
ID: 3789217  Dátum zverejnenia: 17.10.2019