Android Developer

Cleverlance Enterprise Solutions a.s.

Miesto práce
Tuřanka, Brno-Slatina, Česko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pokud chcete vyvíjet moderní aplikace nejen pro smartphony, ale třeba i pro hodinky, robotické hračky a jiné smart gadgets, baví vás architektura nebo vedení lidí, ozvěte se nám.

CO VÁS ČEKÁ?

• vývoj Android aplikací, které používají statisíce až milióny lidí
•odpovědnost za technickou analýzu a vývojové řešení
•dle zkušeností možnost návrhu architektury nebo zajištění odborného rozvoje týmu
•otestování svěřené aplikace
•tvorba dokumentace

Zamestnanecké výhody, benefity

CO NABÍZÍME?

•​zázemí dynamicky rostoucí, a přesto stabilní české firmy, působící na trhu již od roku 2000
•prostor pro samostatnou a kreativní práci (s možností realizace vlastních nápadů a inovací)
•stále se budete učit nové věci a přístupy
•u nás máte možnost ovlivňovat své směrování ve firmě a ve svém rozvoji
•možnost účastnit se velkých českých a zahraničních projektů a být součástí týmu zkušených mobilních vývojářů
•kvalitní HW i SW vybavení, přístup k nejmodernějším technologiím, telefonům/tabletům/a robotickým
•flexibilní pracovní dobu
•otevřené a přátelské prostředí
•podporu při odborném rozvoji, bohatá nabídka interních a externích školení ​- více informací na Cleverlance FB stránkách
• zázemí moderních kanceláří na Palmovce v blízkosti stanice metra, v brněnské Slatině (dobrá dostupnost MHD i na kole s dostatkem parkovacích míst) nebo v Bratislavě
•občerstvení na pracovišti, relaxační místnost, stolní fotbal
•benefity (Multisport karta, příspěvek na životní a penzijní připojištění, výuka AJ/NJ/RJ, sick days, stravenky, po vzájemné dohodě u vybraných projektů možnost částečného home office, a další)

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Osobnostné predpoklady a zručnosti

CO BYSTE MĚL(A) UMĚT?

• znát Android Studio a Gradle (modularizace aplikací; Gradle Kotlin DSL výhodou)
•Kotlin (jako hlavní jazyk) a Javu
•znát nativní Android SDK a de facto standardní knihovny (Android Jetpack, Material Components, dále např. Room, OkHttp, Retrofit, Moshi aj.)
•vytvářet objektově orientovaný návrh aplikace
•umět aplikovat dependency injection (Dagger nebo Koin)

Výhodou, nikoliv nutností:
• zájem o automatizované testování Android aplikací (JUnit 4/5, KotlinTest, Spek, Espresso + Mockito, Mockk nebo jiné)
•zájem o moderní asynchronní programování (RxJava/LiveData a/nebo coroutiny)
•zájem o architekturu mobilních aplikací (např. MVVM, MVI, Clean architecture aj.)
•zkušenost s multiplatformním Kotlinem a/nebo Kotlin/Native
•zkušenost s Kotlinx Serialization a/nebo Ktor frameworkem
•zkušenost s continuous integration (Jenkins a/nebo GitLab, případně jiné)
•zkušenost s funkcionálním programováním
•publikování aplikací do Google Play
•znalost souvisejících platforem (Wear OS, Android TV aj.)
•zkušenost s Firebase, TensorFlow, ARCore
•pokročilá znalost AJ, komunikace v ČJ/SJ

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Cleverlance sa behom niekoľkých rokov po svojom založení stala jedným z najväčších dodávateľov viacvrstvových, otvorených riešení na tuzemskom trhu a predným hráčom v stredoeurópskom merítku, poskytujúcou komplexné služby pre implementáciu, vývoj a údržbu finančných, telekomunikačných a eGovernment systémov.

Team Cleverlance tvorí vyše 350 špecialistov, ktorí sú pripravení splniť požiadavky z oblasti analýz, návrhu, vývoja a implementácie aplikácií vrátane projektového riadenia, podpory či úplného outsourcingu. Technologické zázemie pre vývoj zahrňuje rozsiahlu znalosť platforiem J2EE a MS.NET, najrozšírenejších databázových servrov a sieťových technologií.

Podľa rebríčku „Technology Fast 50“ zostavovanom spoločnosťou Deloitte v roku 2006 sa Cleverlance stala už po druhýkrát najúspešnejším českým poskytovateľom SW v regióne Strednej Európy.

Adresa spoločnosti

Voctářova 2500/20a
180 00 Praha 8

Kontakt

Kontaktná osoba: Jana Bednaříková
E-mail: poslať životopis
ID: 3714628   Dátum zverejnenia: 11.7.2019