.NET Developer

Cleverlance Enterprise Solutions a.s.

Místo práce
Tuřanka 115a, Brno-Slatina, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
40 000 - 80 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme nového kolegu/kolegyni - .NET vývojáře/ku, pro rozšíření týmu, který pracuje na rozvoji portálu jedné z předních Slovenských bank. Pokud se chcete dále rozvíjet a zároveň neztratit kontakt s vývojem, návrhem designu a implementací řešení, dejte nám o sobě vědět. Čeká vás skvělý menší kolektiv, zajímavá práce a spousta akcí.

Zaměstnanecké výhody, benefity

CO NABÍZÍME?
• zázemí dynamicky rostoucí, a přesto stabilní české firmy, působící na trhu již od roku 2000
• prostor pro samostatnou a kreativní práci (s možností realizace vlastních nápadů a inovací)
• stále se budete učit nové věci a přístupy
• u nás máte možnost ovlivňovat své směrování ve firmě a ve svém rozvoji
• přístup k nejmodernějším technologiím a specifickým projektům
• kvalitní HW i SW vybavení
• dobré finanční podmínky
• flexibilní pracovní dobu
• otevřené a přátelské prostředí středně velkého teamu
• podporu při odborném rozvoji, bohatá nabídka interních a externích školení ​- více informací na Cleverlance FB stránkách
• moderní kanceláře v lokalitě Slatina, s dostupnosti MHD, na kole (máme vlastní kolárnu a dostatek parkovacích míst)
• příjemné pracovní prostředí v budově s restauraci
• občerstvení na pracovišti, relaxační místnost, stolní fotbal
• benefity (Multisport karta, příspěvek na životní a penzijní připojištění, výuka AJ/NJ/RJ, sick days, stravenky, po vzájemné dohodě u vybraných projektů možnost částečného home office, a další)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Vzdělání v oboru

Informační technologie

Ostatní znalosti

.NET - Pokročilý
ASP.NET - Pokročilý

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• vyvíjíme a našim klientům dodáváme MS aplikace, tudíž hledáme někoho, kdo umí programovat v jazyku C#/.NET na pokročilé úrovní a zná WCF a vyvíjel i v TFS
• určitě byste měl/a umět pracovat s MS SQL a výhodou jsou zkušenosti s vývojem DB aplikací
• další výhodou může být zkušenost s vývojem webových aplikací na technologiích ASP.NET
• pokud máš přehled v technologiích, znáš jejích výhody v použití, určitě budeš mít možnost přispívat i k technické architektuře a návrhu aplikace
• bude se hodit analytické a logické myšlení, odpovědnost (jde o velké projekty) a pečlivost
• komunikujeme v českém/slovenském jazyku. Anglický jazyk požadujeme na technické úrovni.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Cleverlance vám nabídne možnost pracovat na zajímavých IT projektech v oblastech finančnictví a telekomunikací. Setkáte se zde s nejmodernějšími technologiemi využívanými u vícevrstvých řešení nasazovaných do rozsáhlých a výkonnostně náročných projektů.
Naše společnost své zaměstnance pravidelně vysílá na interní i externí školení a finančně je podporuje při úspěšném získání certifikací v oblasti nejnovějších technologií.
Kromě jiného poskytuje Cleverlance svým zaměstnancům stabilní zázemí dobře prosperující české firmy, kvalitní HW i SW vybavení, špičkové informační technologie, příjemné pracovní prostředí a přátelský kolektiv.
ID: 3605264  Dátum zverejnenia: 27.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 40 000 - 80 000 Kč/měsíc