Reagujte bez životopisu

Obchodný manager pre Slovensko

CleverFarm, a.s.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
2 000 - 2 500 EUR/mesiacPlus atraktívna variabilná zložka na základe dosažených KPIs.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho sales tímu hľadáme ambiciózneho a skúseného Obchodného manažéra, ktorý nám pomôže budovať a rozvíjať pozíciu CleverFarm na Slovensku.

Čo bude mať na starosť:
Predstavenie a zazmluvnenie služieb CleverFarm kľúčovým klientom.
Budovanie vzťahu s klientmi a zákazníckej spokojnosti, prípravy príležitostí pre upsell.
Akvizícia vhodných obchodných partnerov a vyjednávanie podmienok spolupráce.
Školenie a podpora partnerov v jednaní s klientmi v rámci akvizičného či implementačného procesu.
Implementácia marketingovej stratégie, prezentácia CleverFarm v médiách a na vybraných veľtrhoch, poľných dňoch.
Vnímanie potrieb zákazníkov - návrh na nové funkcie na základe ich požiadaviek.
Sledovanie noviniek na trhu.
Aktívne udržiavanie CRM (Pipedrive).
Možnosť podpory centrálneho CleverFarm tímu s business developmentom v Maďarsku.

Čo budeme u kandidátov/tiek hľadať:
Samostatnosť, zodpovednosť a schopnosť sebaorganizácie.
Predchádzajúce skúsenosti z oblasti predaja produktov či služieb.
Orientáciu v poľnohospodárskom sektore na Slovensku.
Výborné komunikačné a vyjednávacie schopnosti.
Orientáciu na výsledok.
Ochotu cestovať nielen v rámci Slovenska, nutné budú aj občasné cesty do ČR, prípadne do Maďarska.
Výborná znalosť Slovenčiny a Angličtiny. Znalosť Maďarčiny nás veľmi poteší.

Čo ponúkame:
Priestor pre rast a sebarealizáciu.
Flexibilný pracovný čas.
Narodeninový deň volna.
Atraktívna variabilná zložka na základe dosažených KPIs.
Možnosť pracovať odkiaľkoľvek – sme slobodná firma.
Živú firemnú a tímovú kultúru.

V prípade, že Vás ponuka zaujala, pošlite nám svoje CV alebo Váš LinkedIn na mail [email protected]. Následne Vás kontaktuje naša personalistka Hanka ohľadom ďalšieho postupu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Maďarský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Sme technologická firma, ktorá zbiera a analyzuje dáta pre efektívnejšie a udržateľnejšie hospodárenie poľnohospodárov. CleverFarm však nie je len samotná platforma, klientom ponúkame komplexnú spoluprácu, vrátane odborných odporúčaní a podpory na ceste k dosiahnutiu požadovaného výnosu - vytvárame napr. aplikačné mapy a sprevádzame farmárov celým procesom implementácie princípov precízneho poľnohospodárstva. Pôsobíme primárne na českom trhu, ale naše ambície sa týkajú celého sveta. Riešenia CleverFarm využívajú agronómovia v niekoľkých krajinách, od malých rodinných poľnohospodárskych podnikov, po veľké spoločnosti vlastniace aj niekoľko desiatok tisíc hektárov. Teraz zameriavame svoju pozornosť na slovenský trh.
ID: 4458573  Dátum zverejnenia: 2.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac