Obchodní zástupce aplikace CleverFarm pro Slovensko

CleverFarm, a.s.

Místo práce
Slovenská republika (Práce vyžaduje cestování)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Na čem budeš pracovat
Tvým hlavním úkolem bude zajistit získávání nových klientů
Každodenní kontakt a networking s firemními klienty
Budování a následná péče o vlastní portfolio klientů v oblasti zemědělství
Vyhledávání obchodních příležitostí a kontaktů
Telefonické sjednávání schůzek a následný osobní kontakt
Udržování a rozvoj obchodních vztahů se stávajícími i potenciálními klienty
Kalkulace obchodních podmínek, tvorba a předkládání nabídek, následné vyjednávání
Tvorba klientských smluv, ceníků a související dokumentace v případě akceptace nabídky
Práce v CRM, správa a aktualizace obchodních případů

Co od tebe očekáváme
Schopnost rychlého zorientování v našem portfoliu
Obchodního ducha a tah na branku
Technické myšlení
Znalosti v oblasti zemědělství
Časovou flexibilitu
Umět si zorganizovat čas a priority.
Přirozenou průbojnost, zodpovědnost a dobrou komunikaci - budeš jednat se zkušenými obchodníky
Abys mohl/a produkt posouvat stále dále, výhodou je zkušenost s prací v zemědělském sektoru.
Důležité je také technické založení, protože budeš často pracovat s různými tabulkami a databázemi.
Hledáme kolegu, který má zkušenosti s obchodem v sektoru zemědělství nebo má zkušenosti v zemědělství.

Co ti nabízíme my
Plný pracovní úvazek, teoreticky i kratší
Prostor pro samostatnou práci, za kterou budeš mít plnou zodpovědnost
Možnost pro růst, seberealizaci a zlepšování se
Pestrou a různorodou práci, žádný stereotyp
Jeden týden dovolené navíc (5 týdnů celkem)
Flexibilní pracovní dobu a možnost homeoffice
Prostředí mladé svobodné firmy

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

zemědělství

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme mladý tým, který se snaží přinášet do zemědělství inovace a nové technologie tak, aby byly srozumitelné, jednoduše použitelné a hlavně nápomocné. Pracujeme s IOT v podobě online senzorů do skladů, porostů či půdy, zpracováváme satelitní data a pomáháme tak agronomům maximalizovat úrodu. Velkou část práce agronoma tvoří i každodenní rutina a administrativa, kterou se mu snažíme zpříjemnit a zrychlit.
ID: 3588941  Dátum zverejnenia: 29.1.2019