Kontrolér (zástup počas rodičovskej dovolenky)

Miesto práce
Štúrova 74/138, Nitra
Termín nástupu
ASAP
900 EUR/mesiacZákladná hrubá mesačná mzda od 900 € v závislosti od skúseností a praxe kandidáta + 10% prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme šikovného kolegu na pozíciu kontrolér, ktorého hlavnou úlohou bude:
- reporting spoločnosti
- vykonáva kontrolné, rozborové, poradenské a plánovacie činnosti pre manažment
- analýza a porovnanie plánu / skutočnosť
- zostavovanie a udržiavanie analytických modelov
- definícia štruktúr zdrojových dát (strediská, činnosti, výrobky)
- návrhy na optimalizáciu nákladov a ich vyhodnocovanie
- zostavovanie podkladov a spracovanie krátkodobých, strednodobých a dlhodobých plánov
- kalkulácia výrobkov
- spolupráca s oddelením účtovníctva a daní
- spolupráca s ostatnými analytikmi skupiny (obchod, výroba atď.)

Prečo upiecť kariéru s nami?
Pretože naša práca je zmysluplná. Máš šancu byť súčasťou spoločnosti, ktorá určuje smer v pekárskom biznise. A v neposlednom rade aj vďaka Tebe si budú vychutnávať naše pekárske a cukrárske výrobky zákazníci po celom Slovensku.

Ďalej ti ponúkame nasledovné výhody:
- práca v prosperujúcej spoločnosti so stabilným postavením na slovenskom aj českom trhu,
- istota a dlhodobé zamestnanie a stabilný príjem,
- možnosť kariérneho rastu,
- výhodný nákup produktov zamestnaneckej kvality,
- zľava na nákup bezlepkových výrobkov v našom e-shope Vitacelia,
- a ďalšie výhody spojené s členstvom v nadnárodnej skupine.

Vážime si všetkých uchádzačov a každý životopis starostlivo posúdime. V prípade, že Ťa do 2 týždňov od zaslania Tvojho životopisu telefonicky neskontaktujeme, nepostúpil si do užšieho výberového konania a želáme Ti veľa úspechov v budúcnosti.
Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Microsoft Excel - Expert
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- účtovné znalosti, precíznosť
- analytické, systémové a procesné schopnosti
- schopnosť pracovať pod tlakom
- schopnosť prezentovať analytické výsledky
- schopnosť prevziať zodpovednosť
- tímový hráč, ochota učiť sa nové veci
- prax na pozícii controller vo výrobnej spoločnosti vítaná
- znalosť AJ výhodou (nie podmienkou)
- znalosť SAP (výhodou)

Skupina PENAM SLOVAKIA, ktorá je jedným z najväčších výrobcov pekárenských a mlynárskych výrobkov na Slovensku pre svojich obchodných partnerov zabezpečuje kvalitný servis a pre konečných spotrebiteľov rýchlu dodávku čerstvého pečiva priamo na pulty jednotlivých predajní. Pod skupinu PENAM SLOVAKIA patrí pekáreň v Bratislave, pekáreň v Nitre, pekáreň v Lučenci, spoločnosť Šarišské pekárne a cukrárne, akciová spoločnosť so sídlom v Prešove a spoločnosť P E Z A a.s. so sídlom v Žiline, ktoré spoločne pokrývajú celý slovenský trh. S piatimi pekárňami a troma mlynmi dáva dohromady prácu viac ako 1000 ľuďom.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Marián Chovan
E-mail: poslať životopis
ID: 966659  Dátum zverejnenia: 18.10.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac