Regionálny zástupca - SK Západ/ Špecialista na systémy precízneho poľnohospodárstva

Západné Slovensko
Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 600 EUR/mesiac•výška mzdy závisí od seniority a skúseností uchádzača, bližšie informácie budú poskytnuté na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho nového tímu špecialistov hľadáme kolegu na pozíciu regionálneho zástupcu. Ide o pozíciu na plný úväzok. Ak Vás baví práca v teréne a radi komunikujete so zákazníkmi, neváhajte nás kontaktovať, radi s Vami preberieme podrobnosti.

O čo pôjde?

•Budete školiť našich zákazníkov na prácu so systémami precízneho poľnohospodárstva vo Vašom regióne
•Budete poskytovať technické poradenstvo a tiež servisnú podporu (aktualizácie softvéru, kalibrácia, diagnostika problémov)
•Budete denne navštevovať zákazníkov, pracovať v teréne a my Vám poskytneme zázemie v jednej z našich pobočiek skupiny AGROTEC Group
•Budete pracovať so systémami LPIS, softvérom FMIS alebo aj MyFarm od CHN
•Neoddeliteľnou súčasťou Vašej práce bude aj práca s údajmi pre geodetické zameranie poľnohospodárskych pozemkov
•Budete sa zapájať aj ako technická podpora pri obchodných aktivitách, stretnutiach so zákazníkmi a pri odporúčaní vhodných riešení

Na čo sa môžete tešiť?

•Ponúkame Vám prácu v novovytvorenom tíme odborníkov s jasnými cieľmi
• Ľudský prístup manažérov
• Budete mať možnosť vycestovať do zahraničia (na výstavy a školenia zastupovaných výrobkov)
• Značky, ktoré zastupujeme, sú skutočne inovatívne a predstavujú
špičku v oblasti inovácií a technológií
• Služobný notebook, služobný telefón a služobné auto sú
samozrejmosťou, rovnako ako aj zázemie v jednej z našich kancelárií
v regióne
• Radi Vás privítame v prostredí silnej skupiny AGROTEC = najväčšieho dodávateľa pozemných zariadení na trhu, v prostredí, kde pracuje viac ako 1 000 zamestnancov, ktorí môžu okrem iného využívať systémy benefitov a možnosti kariérneho rastu.

• Benefity:
• Príspevok na stravovanie
• Benefitné body v Cafeterii pri rôznych príležitostiach
• Poistenie zodpovednosti za škodu vzniknutú pri výkone práce
• Zľavy na PHM
• Zákaznícka karta METRO
• Príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové poistenie

• Voľno nad rámec zákona:
• Sick days
• Otec pri pôrode (benefit pre našich mužov v tíme)
• Vlastná promócia/maturita
• Sprevádzanie prváčika v 1.školský deň

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B, T

Prax na pozícii/v oblasti

Prax v oblasti poľnohospodárskeho sektora, predaja techniky

Čo by Vám nemalo chýbať?
• Poznáte svet precízneho poľnohospodárstva a poľnohospodárskej techniky
• Máte dobré komunikačné schopnosti a príjemné vystupovanie
• Bavia Vás inteligentné technológie a výpočtová technika
• Máte vodičský preukaz B, T
• Ovládate anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
• Ste časovo flexibilný

Spoločnosť AGROTEC Slovensko s.r.o. vznikla 25. 11. 1993. Sme autorizovaným predajcom nákladných a úžitkových vozidiel značky IVECO a FIAT PROFESSIONAL, osobných automobilov značky JEEP a importérom poľnohospodárskej techniky značky NEW HOLLAND. Pôvodné obchodné meno spoločnosti – BMC, spol. s r.o. sa od 1.5.2016 zmenilo na AGROTEC Slovensko s.r.o. V januári 2011 sa spoločnosť stala členom skupiny AGROTEC, ktorá je jedným z najvýznamnejších dodávateľov poľnohospodárskej, stavebnej a dopravnej techniky pre Českú a Slovenskú republiku.

Jedným z dlhodobých cieľov spoločnosti AGROTEC Slovensko s.r.o. je budovanie pracovného tímu odborníkov, ktorí pri svojej práci pre spoločnosť vychádzajú z princípu kolegiality a vzájomného rešpektu. Spoločnosť AGROTEC Slovensko s.r.o. ponúka zaujímavú pracovnú príležitosť tým najlepším odborníkom, špecialistom a manažérom, ktorí majú záujem nielen o profesionálnu sebarealizáciu, ale zároveň sa chcú aktívne zúčastňovať všetkých pracovných úloh, ktoré smerujú k pozitívnym zmenám.

Kontakt

ID: 4844301  Dátum zverejnenia: 3.7.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac