Marketingový špecialista-online

Miesto práce
Kalinčiakova, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

NÁPADY - FEEDBACK - ĽUDSKOSŤ - PROFESIONALITA - TOP - ROZVOJ.
Ak sa s týmito slovami dokonale stotožnujete, ste na dobrej ceste patriť k nám :-)
Do nášho tímu hľadáme niekoho, ako sme my. Hľadáme kandidáta otvoreného voči novým skúsenostiam, zvedavého, tvorivého, komunikatívneho, empatického, ambiciózneho a vnímavého.
Bavia Vás média ? Do nášho portfólia patria Hospodárske noviny, Stratégie, RunGO, EVITA, Téma ai. Nižšie nájdete náplň práce a požiadavky. Ak Vás naša ponuka oslovila, neváhajte a pošlite CV. :-)

Náplň práce:

- vytváranie printových a online kampaní pre tituly a produkty vydavateľstva
- budovanie a posilňovanie printu aj online brandu vydavateľstva na základe cieľových skupín
- zadávanie a vytváranie grafických materiálov, pomoc s copywritingom
- koordinovanie kampaní na Facebooku, YouTube a PPC kampane
- komunikácia s médiami a rezervácie mediálneho priestoru písanie statusov a vytváranie kampaní na Facebooku a Linkedine
- vyhodnocovanie dát z Google Analytics a Facebook Insights
- posielanie NL na vybrané databázy klientov
- analýza dát a práca s predplatiteľskými kmeňmi

Zaujímavá práca v mladom a dynamickom kolektíve, primerané finančné ohodnotenie, zázemie stabilnej a expandujúcej skupiny a možnosť získať skúsenosti vo vydavateľstve.
2 SICK DAYS
príspevok na dôchodkové sporenie do 3. piliera
30% zľavu na predplatné a zakúpenie kníh z nášho portfólia
lístky do kina a iné spoločenské podujatia
zľavy u vybraných partnerov

V prípade veľkého záujmu zo strany uchádzačov, bohužiaľ nebude možné kontaktovať každého kandidáta osobne. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za porozumenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 30 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing, manažment, reklama

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- kreativita, zodpovednosť, samostatnosť , odolnosť voči stresu
- realizácia vlastných užitočných nápadov

Vydavateľstvo MAFRA Slovakia pôsobí na slovenskom trhu od roku 1992. Vydáva Hospodárske noviny, Stratégie, Evita a odborné tituly, prevádzkuje ekonomické a finančné portály a organizuje podujatia pre odbornú verejnosť. Od roku 2015 spustila Mafra Slovakia, a.s. nový digitálny projekt, HN Televíziu. Sme dôveryhodným zdrojom informácií pre všetkých čitateľov.

Kontakt

Kontaktná osoba: Vladimíra Perová
E-mail: poslať životopis
ID: 4811395  Dátum zverejnenia: 18.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac