Hyza Obchodný zástupca Poprad

Miesto práce
Žilinský kraj, Prešovský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
asap
800 - 1 300 EUR/mesiacZákladná mzda 800,- € + 50 % prémie + 100,- € odmena závislá od dochádzky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- starostlivosť o existujúcich a vyhľadávanie nových zákazníkov vo zverenom regióne
- plnenie stanoveného obchodného plánu spoločnosti
- zodpovedný za platobnú disciplínu zverených zákazníkov
- administratíva: denná činnosť v regióne, monitoring konkurencie, plánovanie vlastných trás, cenové ponuky.

- firemný automobil aj na súkromné účely,
- mobilný telefón, tablet, internet,
- flexibilný pracovný čas,
- školenia, teambuilding, motivačné súťaže,
- zvýhodnený nákup tovaru,
- dovolenkové a vianočné prémie v závislosti od hospodárskeho výsledku firmy ...

OZ bude pracovať v okresoch Turčianske Teplice, Martin, Ružomberok, Liptovský Mikuláš, Poprad, Kežmarok, Stará Ľubovňa, Levoča, Spišská Nová Ves.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

10.5.2024 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
OS Android - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Akciová spoločnosť HYZA vznikla 01.07.2007 ako nástupnícka organizácia troch samostatných závodov: THP (bývalý Topoľčiansky hydinársky podnik), HYZA a.s. Žilina a HYDINA a.s. Cífer, ktorých vlastníkom bol Agrofert Holding a.s. Hlavným zámerom fúzie bola centralizácia strategických rozhodnutí a právomocí do jedného sídla, ktorým sa stali Topoľčany, zníženie fixných nákladov a pokračovanie v produkcii vysoko kvalitných produktov. Spoločnosť HYZA a.s. zamestnáva v súčasnosti vo svojich prevádzkach viac ako 1000 zamestnancov.

Spoločnosť HYZA a.s. vznikla 01.07.2007 ako nástupnícka spoločnosť pri fúzii spoločností HYZA a.s. Žilina, THP a.s. Topoľčany a Hydina a.s. Cífer.Súčasne so zlúčením došlo k zmene obchodného mena na HYZA a.s. a sídla spoločnosti, ktorým sa stali Topoľčany.V súčasnosti je HYZA a.s. je jeden z najvýznamnejších zamestnávateľov v regióne horného Ponitria.

Priemerný stav predstavuje približne 1 tisíc zamestnancov v hlavnom pracovnom pomere. Základným zameraním výrobného programu je spracovanie hydiny a výroba hydinových mäsových výrobkov. HYZA a.s. sa v súčasnosti profiluje ako stabilný zamestnávateľ s perspektívou výrazného profesného a kariérneho rastu pre svojich zamestnancov.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Simona Bartová
Tel.: +421901906130
E-mail: poslať životopis
ID: 4805266  Dátum zverejnenia: 11.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac