HR špecialista

Miesto práce
Kalinčiakova, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 500 EUR/mesiacPodľa dosiahnutých skúseností a praxe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zabezpečenie komplexnej personálnej agendy súvisiacej so
vznikom, zmenou a zánikom pracovnoprávnych vzťahov
. evidencia dochádzky, školení zamestnancov
• vedenie procesov výberu uchádzačov
• plánovanie a analýza personálnych potrieb spoločnosti
• príprava stratégie a personálnej politiky a ich následná
implementácia
• kooperácia na nastavení a zmenách interných procesov
• práca v programe HUMAN
• reporting

Zaujímavá práca v mladom a dynamickom kolektíve, primerané finančné ohodnotenie, zázemie stabilnej a expandujúcej skupiny a možnosť získať skúsenosti vo vydavateľstve
2 SICK DAYS
príspevok na dôchodkové sporenie do 3. piliera
30% zľavu na predplatné a zakúpenie kníh z nášho portfólia
lístky do kina a iné spoločenské podujatia
zľavy u vybraných partnerov

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ostatným ďakujeme za prejavený záujem a porozumenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 34 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

všeobecné, ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Project - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- Znalosť procesu spracovania miezd
- Znalosť a skúsenosti so mzdovým programom HUMAN výhodou
- Min. 2– ročnou praxou v oblasti spracovania miezd a personalistiky
- Orientácia v oblasti slovenského pracovného práva, sociálneho zabezpečenia, zdravotného poistenia a problematike zdaňovania závislej činnosti
Ochota priebežne sa vzdelávať a sledovať novinky v personalistike a mzdách
• Osobná charakteristika : flexibilita, spoľahlivosť, precíznosť, komunikatívnosť, dobrý timemanažment (schopnosť dodržiavať termíny), organizačné schopnosti, príjemné vystupovanie, pozitívne myslenie

Vydavateľstvo MAFRA Slovakia pôsobí na slovenskom trhu od roku 1992. Vydáva Hospodárske noviny, Stratégie, Evita a odborné tituly, prevádzkuje ekonomické a finančné portály a organizuje podujatia pre odbornú verejnosť. Od roku 2015 spustila Mafra Slovakia, a.s. nový digitálny projekt, HN Televíziu. Sme dôveryhodným zdrojom informácií pre všetkých čitateľov.

Kontakt

Kontaktná osoba: Vladimíra Perová
E-mail: poslať životopis
ID: 4790332  Dátum zverejnenia: 18.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac