Koordinátor údržby mlyn Trnava- PENAM SLOVAKIA, a.s. - jednotka na pekárenskom trhu

Miesto práce
Trnava
Termín nástupu
ihneď, dohodou
1 700 - 2 200 EUR/mesiacMinimálna výška dosiahnutej mzdy bude zodpovedať príslušnému stupňu náročnosti práce. Konečná výška hrubej mzdy bude závisieť od Vašej šikovnosti, štruktúry odpracovaných hodín, objemu príplatkov a prémií.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáš stabilnú prácu v nestabilných časoch - možno až do dôchodku?
Máš ambíciu pracovať u zamestnávateľa, ktorý je jednotkou na trhu?
Očakávaš garanta, ktorý sa ti bude venovať počas celej skúšobnej doby?

Do našej prevádzky mlyn Trnava hľadáme šikovného kolegu na pozíciu koordinátor údržby. Tvojou úlohou bude zabezpečovať bezporuchový chod prevádzky, organizovať údržbu a drobné opravy, a viesť tím údržbárov. Očakávame skúsenosti v elektrotechnike a schopnosť efektívne riadiť a usmerňovať tím.

Tvojou úlohou bude:
- práca PO-PI v rannej zmene;
- efektívne vedenie tímu údržby na našom mlyne v Trnave;
- zodpovednosť za funkčnosť a bezpečnosť strojnotechnologických zariadení;
-plánovanie a organizácia zmien, kontrola dodržiavania harmonogramu prác;
- oprava strojno-technologického zariadenia a elektroinštalácie;
- preventívna kontrola strojov podľa návodu výrobcu;
- analýza poškodenia a nebezpečenstva zariadení;
- spolupráca pri odstraňovaní závad z revíznych správ strojného zariadenia;
- zabezpečenie rýchlej plynulej prevádzky pri výpadkoch el. energie;
- zámočnícke práce pri opravách a stredných opravách častí strojov, zariadení a výrobných liniek prevádzky;
- oprava strojov, zariadení a výrobných liniek;
- mazanie strojov, výmenu olejov v prevodovkách a strojnom zariadení.

Prečo upiecť kariéru s nami?
Máš šancu byť súčasťou spoločnosti, ktorá určuje smer v pekárskom a mlynskom odvetví. V neposlednom rade...vďaka Tebe si budú môcť vychutnávať naše výrobky zákazníci po celom Slovensku.

Ak chceš vedieť viac o živote v PENAMe, sleduj nás na Facebooku: Kariéra s Penamom

Zamestnaj sa s nami a užívaj si výhody, ktoré prinášame našim zamestnancom:
- práca v prosperujúcej spoločnosti so stabilným postavením na slovenskom aj českom trhu,
- istota a dlhodobé zamestnanie,
- stabilný príjem,
- odmeny pri plnení plánu hospodárskeho výsledku,
- príspevok na zdravú stravu a pitný režim,
- možnosť osobného a profesijného rozvoja,
- každý deň si môžete vychutnať jednu kávu na naše náklady, aby ste si zlepšili svoj pracovný deň,
- firemné/športové akcie pre zamestnancov a ich rodiny,
- výhodný nákup produktov zamestnaneckej kvality,
- odmeny pri životných a pracovných jubileách,
- príspevok pri nepredvídateľných, náročných životných situáciách,
- zľava na nákup bezlepkových výrobkov v našom e-shope Vitacelia,
- adaptačný program s garantom,
- zľava na nákup automobilov,
- a ďalšie výhody spojené s členstvom v nadnárodnej skupine.

Vážime si všetkých uchádzačov a každý životopis starostlivo posúdime. V prípade, že Ťa do 2 týždňov od zaslania Tvojho životopisu telefonicky neskontaktujeme, nepostúpil si do užšieho výberového konania a želáme Ti veľa úspechov v budúcnosti.
Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

elektrikárske, strojárenské

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

- schopnosť viesť a motivovať tím
- dobré organizačné a riadiace schopnosti
- skúsenosti s riadením výrobných procesov
- zodpovedný prístup k práci
- rozhodnosť, samostatnosť a dôslednosť
- manuálna zručnosť
- schopnosť rýchlo konať
- ochota pracovať nadčas resp. "držať" pohotovosť
- vzdelanie v oblasti elektrotechniky §21 resp. §22
- §23 výhodou
- technické zručnosti, zamerané na zámočníctvo a elektroinštalácie

Skupina PENAM SLOVAKIA, ktorá je jedným z najväčších výrobcov pekárenských a mlynárskych výrobkov na Slovensku pre svojich obchodných partnerov zabezpečuje kvalitný servis a pre konečných spotrebiteľov rýchlu dodávku čerstvého pečiva priamo na pulty jednotlivých predajní. Pod skupinu PENAM SLOVAKIA patrí pekáreň v Bratislave, pekáreň v Nitre, pekáreň v Lučenci, spoločnosť Šarišské pekárne a cukrárne, akciová spoločnosť so sídlom v Prešove a spoločnosť P E Z A a.s. so sídlom v Žiline, ktoré spoločne pokrývajú celý slovenský trh. S piatimi pekárňami a troma mlynmi dáva dohromady prácu viac ako 1000 ľuďom.

Kontakt

ID: 4763318  Dátum zverejnenia: 28.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac