Inšpektor kvality - pekáreň PEZA a.s. (zástup počas MD/RD)

Miesto práce
Bánová, Žilina-Závodie
Termín nástupu
ASAP
1 000 - 1 300 EUR/mesiacZákladná hrubá mzda od 1000 € + 10 % prémie. Finálna základná mzda závisí od skúseností a schopností kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš ambíciu pracovať u zamestnávateľa, ktorý je jednotkou na trhu?
Očakávaš garanta, ktorý sa ti bude venovať počas celej skúšobnej doby?
Ak si pracovitý, zodpovedný a máš rád kariérne výzvy hľadáme práve teba.

Do našej pekárne PEZA v Žiline hľadáme kolegu/kolegyňu s láskou k pekárskemu remeslu a so schopnosťou koordinovať jednotlivé procesy s cieľom výroby bezpečných produktov.

Hlavnou pracovnou náplňou Inšpektora kvality bude najmä:
- zabezpečovanie funkčnosti systému kvality a zdravotnej nezávadnosti
- kontrola v rámci vstupných, medzioperačných a výstupných skúšok podľa platných špecifikácií a postupov
- kontrola dodržiavania výrobnej a hygienickej praxe vrátane sanitačných postupov
- kontrola vedenia záznamov v rámci systému kvality spoločnosti a záznamov na CCP a CP v čase
- spolupráca s obchodným úsekom v oblasti riešenia reklamácií
- vykonávanie kontroly funkčnosti metrologických zariadení, činnosti údržby a zamestnancov vo vzťahu ku kvalite a zdravotnej nezávadnosti výrobkov
- uskutočňovanie mikrobiologických odberov vzoriek
- realizácia výrobkových auditov.

Stabilná spoločnosť pôsobiaca v oblasti potravinárskeho priemyslu hľadá dynamického kolegu do tímu ideálne so skúsenosťou s riadením systému kvality vo výrobnom potravinárskom podniku. Pozícia je taktiež vhodná pre absolventa VŠ so zameraním na "Bezpečnosť a kontrola potravín". Kandidátom ponúkame:
- možnosť kariérneho rastu v rámci celej skupiny PENAM SLOVAKIA
- možnosť odborného rastu, vzdelávanie, školenia
- ústretový kolektív
- zamestnanecké zľavnené lístky pre nákup produktov spoločnosti
- zvýhodnené PZP a havarijné poistenie pre všetkých zamestnancov a ich rodinných príslušníkov a pod.

Vzhľadom k počtu žiadostí, nie je možné odpovedať všetkým uchádzačom. Budeme kontaktovať LEN VYBRANÝCH UCHÁDZAČOV, ktorí spĺňajú všetky naše požiadavky. V prípade, že Vás do 2 týždňov od zaslania Vášho životopisu telefonicky neskontaktujeme, nepostúpili ste do užšieho výberového konania a želáme Vám veľa úspechov v budúcnosti.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

potravinársky resp. chemický

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

inšpektor kvality

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- vzdelanie v odbore potravinárskom alebo chemickom - podmienkou,
- prax v oblasti kvality v potravinárskom podniku je výhodou,
- znalosť legislatívy v oblasti kontroly a kvality potravín,
- komunikatívna osobnosť s prirodzenou autoritou,
- skúsenosti s vedením ľudí,
- silné organizačné schopnosti a samostatnosť,
- zodpovedný prístup a zmysel pre detail,
- časová flexibilita v prípade krízových situácií,

Skupina PENAM SLOVAKIA, ktorá je jedným z najväčších výrobcov pekárenských a mlynárskych výrobkov na Slovensku pre svojich obchodných partnerov zabezpečuje kvalitný servis a pre konečných spotrebiteľov rýchlu dodávku čerstvého pečiva priamo na pulty jednotlivých predajní. Pod skupinu PENAM SLOVAKIA patrí pekáreň v Bratislave, pekáreň v Nitre, pekáreň v Lučenci, spoločnosť Šarišské pekárne a cukrárne, akciová spoločnosť so sídlom v Prešove a spoločnosť P E Z A a.s. so sídlom v Žiline, ktoré spoločne pokrývajú celý slovenský trh. S piatimi pekárňami a troma mlynmi dáva dohromady prácu viac ako 1000 ľuďom.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Marián Chovan
E-mail: poslať životopis
ID: 4753209  Dátum zverejnenia: 5.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac