Zástupca vedúcej v malooobchodnej predajni - PENAM SLOVAKIA, a.s. - jednotka na pekárenskom trhu

Miesto práce
PENAM SLOVAKIA, a.s., Štúrova, Nitra-Mlynárce
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
dohodou, ihneď
750 - 950 EUR/mesiacMinimálna výška dosiahnutej mzdy bude zodpovedať príslušnému stupňu náročnosti práce. Konečná výška hrubej mzdy bude závisieť od Vašej šikovnosti, štruktúry odpracovaných hodín, objemu príplatkov a prémií. Uvedená mzda je pri 6 hodinových pracovným zmenách.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáš stabilnú prácu v nestabilných časoch - možno až do dôchodku?
Máš ambíciu pracovať u zamestnávateľa, ktorý je jednotkou na trhu?
Očakávaš garanta, ktorý sa ti bude venovať počas celej skúšobnej doby?

Do našej podnikovej predajne hľadáme ďalšieho kolegu do tímu. Budúci kolega by mal byť tímový hráč s príjemným vystupovaním, keďže spokojnosť našich zákazníkov je v Tvojich rukách.

Čo Ťa u nás čaká:
- preberanie, vystavenie a uloženie tovaru,
- príjem, kontrola a dohliadanie na tovar,
- predaj a dopĺňanie tovaru.

U nás budeš pracovať v 6 hodinových zmenách, ráno (06:00-12:00) a poobede (12:00-18:00) a keďže pre našich zákazníkov máme predajňu otvorenú aj v sobotu, tak budeš pracovať každú druhú v sobotu v rannej zmene.

Prečo upiecť kariéru s nami?
Pretože naša práca je zmysluplná. Garantujeme príjemné pracovné prostredie - s vôňou čerstvého pečiva. Máš šancu byť súčasťou spoločnosti, ktorá určuje smer v pekárskom biznise.
A v neposlednom rade...vďaka Tvojej práci si budú naši zákazníci vychutnávať naše čerstvé pečivo.

Zamestnaj sa s nami a užívaj si výhody, ktoré prinášame našim zamestnancom:
- práca v prosperujúcej spoločnosti so stabilným postavením na slovenskom aj českom trhu,
- istota a dlhodobé zamestnanie,
- stabilný príjem,
- odmeny pri plnení plánu hospodárskeho výsledku,
- príspevok na zdravú stravu a pitný režim,
- možnosť osobného a profesijného rozvoja,
- každý deň si môžete vychutnať jednu kávu na naše náklady, aby ste si zlepšili svoj pracovný deň,
- firemné/športové akcie pre zamestnancov a ich rodiny,
- výhodný nákup produktov zamestnaneckej kvality,
- odmeny pri životných a pracovných jubileách,
- príspevok pri nepredvídateľných, náročných životných situáciách,
- zľava na nákup bezlepkových výrobkov v našom e-shope Vitacelia,
- adaptačný program s garantom, ktorý Ťa zaškolí a prevedie našim pekárenským svetom
- zľava na nákup automobilov,
- a ďalšie výhody spojené s členstvom v nadnárodnej skupine.

Vážime si všetkých uchádzačov a každý životopis starostlivo posúdime. V prípade, že Ťa do 2 týždňov od zaslania Tvojho životopisu telefonicky neskontaktujeme, nepostúpil si do užšieho výberového konania a želáme Ti veľa úspechov v budúcnosti.
Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

- zodpovedný prístup,
- príjemné vystupovanie,
- predchádzajúce skúsenosti v obchode výhodou
- ochota pracovať na 2 zmeny a v sobotu

Skupina PENAM SLOVAKIA, ktorá je jedným z najväčších výrobcov pekárenských a mlynárskych výrobkov na Slovensku pre svojich obchodných partnerov zabezpečuje kvalitný servis a pre konečných spotrebiteľov rýchlu dodávku čerstvého pečiva priamo na pulty jednotlivých predajní. Pod skupinu PENAM SLOVAKIA patrí pekáreň v Bratislave, pekáreň v Nitre, pekáreň v Lučenci, spoločnosť Šarišské pekárne a cukrárne, akciová spoločnosť so sídlom v Prešove a spoločnosť P E Z A a.s. so sídlom v Žiline, ktoré spoločne pokrývajú celý slovenský trh. S piatimi pekárňami a troma mlynmi dáva dohromady prácu viac ako 1000 ľuďom.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Zuzana Cintulová
Tel.: +421911442261
E-mail: poslať životopis
ID: 4749397  Dátum zverejnenia: 19.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac