Lekár neurológ - možnosť podnikového nájomného bytu, Centrum zdr. starostlivosti pri Duslo, a.s.

Centrum zdravotnej starostlivosti pri Duslo, a.s.
Miesto práce
Šaľa
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
ihneď/dohodou
2 600 EUR/mesiacCelková mesačná priemerná mzda od 2600 € pri plnom úväzku, z toho základná zložka mzdy min. 2000 € + 10% pohyblivá zložka mzdy+ odmena za tržby a hosp. výsledok, 13. a 14. plat. Konkrétna výška sa dohodne na prac. pohovore a závisí od praxe a skúseností lekára.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Medzi hlavné úlohy nového kolegu/kolegyne bude patriť:
• vnímavá diagnostika s proaktívnym prístupom k liečbe pacientov
• samostatné vykonávanie diagnostickej a liečebnej starostlivosti v moderne vybavenom
ambulantnom zdravotníckom zariadení
• systematické dopĺňanie odborných vedomostí

• poskytneme podnikový nájomný byt
• práca v príjemnom, nestresujúcom a modernom prostredí s kvalitným prístrojovým
vybavením
• Multisport karta
• tankovacia karta Slovnaft so zľavami na PHM,
telef. a dátové karty TELEKOM za výhodné ceny aj pre rodinných príslušníkov
• Sick day 4 dni v roku
• príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie, príspevok na nadštandardnú zdravotnú
starostlivosť, príspevok na vzdelávanie, kvalitné stravovanie v podnikovej jedálni
• firemné akcie, široká škála benefitov
• stabilný zamestnávateľ, seriózny prístup

Informácie o výberovom konaní

• výkon práce podľa dohody na plný alebo skrátený
pracovný úväzok
• s radosťou zamestnáme aj dôchodcu alebo absolventa

V prípade záujmu stať sa členom našej „rodiny“ nás neváhajte kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

neurológia

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• VŠ vzdelanie II. stupňa v odbore neurológia
• atestácia I. stupňa v odbore neurológia
• ovládanie MS Word a Excel
• príjemné vystupovanie
• empatia

Spoločnosť Duslo, a.s. patri už niekoľko desiatok rokov medzi najvýznamnejších výrobcov priemyselných hnojív a technických produktov anorganickej chémie v Európe. Tiež sa dlhodobo presadzuje i na európskom trhu gumárenských chemikálií. Spoločnosť vyrába aj polyvinylacetátové a polyakrylátové lepidlá, disperzie a rôzne iné špeciálne produkty. Podľa výšky tržieb je Duslo druhým najväčším chemickým výrobcom na Slovensku s širokým portfóliom stálych zákazníkov.

Spoločnosť má prevažnú väčšinu prevádzok v tesnej blízkosti mesta Šaľa, ktoré leží v nitrianskom kraji na juhu západného Slovenska, 65 km od Bratislavy, hlavného mesta Slovenskej republiky. Časť výrobných a obslužných činností sa vykonáva na prevádzkach v Bratislave (výroba gumárenských urýchľovačov).

V spoločnosti je implementovaný certifikovaný systém integrovaného manažérstva, ktorý zastrešuje kvalitu, životné prostredie a manažment bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci. Duslo, a.s. má právo používať logo RESPONSIBLE CARE – Zodpovedné podnikanie, udelené Zväzom chemického a farmaceutického priemyslu SR spoločnostiam, ktoré majú a naplňujú program zameraný na zlepšovanie ochrany zdravia, životného prostredia a bezpečnosti vo všetkých činnostiach spojených s podnikaním v chemickom priemysle.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Vladimír Očenáš
Tel.: +421317752122
E-mail: poslať životopis
ID: 4739596  Dátum zverejnenia: 5.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 600 EUR/mesiac