Vedúca učtárne

Čaňa, Železničná 2, 044 14
Miesto práce
Železničná 2, Čaňa
Termín nástupu
1.5.2024, resp. dohodou
1 200 - 1 500 EUR/mesiacpodľa odborných skúsenosti uchádzača. Vyplácanie 13. a 14. platu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zabezpečenie a kontrola chodu oddelenia všeobecnej ekonomiky a fakturácie
• účtovanie v používanom účtovnom programe (SAP)
• spracovanie bankových výpisov
• účtovanie interných účtovných dokladov
• fakturácia ostatných vystavených faktúr (faktúry za ostatné služby a pod.)
• príprava podkladov pre započítanie vzájomných pohľadávok a záväzkov
• vystavovanie upomienok odberateľom na základe požiadaviek obchodného oddelenia
• spolupráca pri spracovaní podkladov štatistických zisťovaní
• spolupráca s audítormi a predkladanie podkladov podľa požiadaviek audítorov
• spracovanie priznania k dani z motorových vozidiel
• spolupráca na spracovaní priznaní k dani z nehnuteľností
• kontrola účtovných zápisov a zabezpečenie dodržiavania termínov mesačných a
ročných účtovných závierok spoločnosti

• príležitosť na uplatnenie sa v stabilnej spoločnosti
• príspevok na stravu aj počas čerpania dovolenky
• poskytovanie príspevku do III. piliera – DDS
• možnosť životného poistenia za výhodných podmienok
• METRO karta
• služobný mobil, notebook
• stravné v plnej výške hradené zamestnávateľom

Informácie o výberovom konaní

Výberové konania sa budú vykonávať pribežne.
Za prejavený záujem vopred všetkým ďakujeme. Z časových dôvodov budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomika, účtovníctvo, financie

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

• VŠ I. stupňa (ekonomické zameranie výhodou)
• VŠ II. stupňa
• znalosť účtovnej a daňovej legislatívy
• znalosť podvojného účtovníctva
• práca s MS Outlook, Excel, Word
• práca so SAP výhodou
• komunikačné zručnosti
• samostatnosť
• prax: 2 – 3 roky
• zodpovedný prístup k práci, dôslednosť, precíznosť,
analytické myslenie, flexibilita

Spoločnosť TAJBA, a.s. je obchodnou spoločnosťou patriacou do koncernu AGROFERT. Pôsobí v Košickom, Prešovskom a Banskobystrickom kraji. Patrí medzi najvýznamnejších dodávateľov materiálnych vstupov pre poľnohospodársku prvovýrobu. V rámci tejto činnosti dodáva najmä osivá, agrochémiu, hnojivá a motorovú naftu. Za hodnotu vydaných materiálnych vstupov odkupuje rastlinné komodity.

Kontakt

Kontaktná osoba: Gabriela Klaciková
Tel.: +421918609684
E-mail: poslať životopis
ID: 4731672  Dátum zverejnenia: 22.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac