Mechanik / Servisný technik AGRI CS Prešov

Prešov
Miesto práce
Prešov
Termín nástupu
dohodou
1 400 - 1 800 EUR/mesiac• výška možnej hornej hranice mzdy závisí od odbornosti a seniority • podielová mzda • úkolová prémia

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo Vás čaká?

• Diagnostika porúch poľnohospodárskej techniky
• Vykonávanie opráv v rámci záručného a pozáručného servisu poľnohospodárskej
techniky
• Servis a opravy poľnohospodárskej techniky na dielni, ako aj v teréne u zákazníka
• Príprava strojov na odovzdanie klientovi
• Nápravné a preventívne opatrenia pre odstránenie zistených nedostatkov
• Príležitosť pracovať v autorizovanom servise značky CASE
• Komunikácia so zákazníkom (zákaznícke služby)

Na čo sa môžete tešiť?

• Zázemie v silnej a stabilnej spoločnosti
• Príležitosti na vzdelávanie a osobný rozvoj, či už prostredníctvom diskusií
alebo účasťou na odborných školeniach
• Priamy kontakt so špičkovou technikou
• Zaujímavá a inovatívna práca
• Pravidelné vzdelávanie v odbore, servisné školenia
• Závodné stravovanie/stravné lístky
• Benefity
• príspevok na stravovanie
• benefitné body v Cafeterii na voľnočasové aktivity aj pre rodinných príslušníkov
• poistenie zodpovednosti za škodu vzniknutú pri výkone práce
• zľavy na PHM
• zákaznícke karty Sphere card a METRO

Voľno nad rámec zákona:
• otca pri pôrode (benefit pre našich mužov v tíme)
• vlastná promócia/maturita
• sprevádzanie prváčika v 1.školský deň
• jazykové a odborné kurzy

Ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Súhlas dotknutej osoby so spracúvaním osobných údajov

V zmysle nariadenia GDPR a zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov dotknutá osoba týmto vyhlasuje, že dáva prevádzkovateľovi AGRI CS Slovakia s.r.o. svoj výslovný súhlas so spracúvaním osobných údajov uvedených v tomto formulári alebo v životopise za účelom vedenia evidencie uchádzačov o zamestnanie, výberu vhodného kandidáta na voľné pracovné miesto, kontaktovania a pozvania vybraného uchádzača na pracovný pohovor. Tento súhlas udeľuje prevádzkovateľovi na všetky formy a spôsoby spracúvania osobných údajov.
Dotknutá osoba zároveň vyhlasuje, že bola informovaná o práve kedykoľvek odvolať tento súhlas a že odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založenom na tomto súhlase pred jeho odvolaním.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

opravár, mechanik, automechanik, autoopravár, technik poľnohospodárskych strojov

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• prax v opravárstve poľnohospodárskej techniky výhodou (nie však podmienkou)
• technické a technologické znalosti v opravárstve (výhodou)
• vodičský preukaz sk. B
• užívateľská znalosť práce s PC
• vysoké pracovné nasadenie, časová flexibilita
• ochota učiť sa
• orientácia na zákazníka, komunikatívnosť

AGRI CS Slovakia s.r.o. je súčasťou skupiny AGROTEC GROUP, najväčšieho dodávateľa pozemnej techniky (poľnohospodárskej a stavebnej techniky, nákladných a osobných áut) na území CZ, SK a HU s tradíciou od roku 1990.
Stratégiou AGRI CS Slovakia je rozširovať ponuku služieb pre poľnohospodárov. Neustále posilňuje svoje postavenie v predaji a servise poľnohospodárskej a stavebnej techniky na Slovensku.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Dária Valachyová
Tel.: +421903703869
E-mail: poslať životopis
ID: 4712815  Dátum zverejnenia: 12.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac