Chemik pre organickú a anorganickú výrobu spoločnosti Duslo, a.s. Šaľa

Miesto práce
Šaľa
Termín nástupu
ihneď/dohodou
1 350 EUR/mesiacpriemerná mesačná mzda v závislosti od praxe a skúseností od 1 350 €; z toho základná mesačná mzda je od 850 €, k tomu 10% prémie, zmenové príplatky, rizikové príplatky, 13. a 14. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

ČO BY ŤA U NÁS ČAKALO?
➤ obsluha strojno-technologického zariadenia v nepretržitej chemickej prevádzke
➤ práca na 12-hod. pracovné zmeny v režime 2 x ranná, 2 x nočná, 4 x voľno
➤ budeš mať prideleného mentora, ktorý ťa do všetkého zaučí

➤ tvoju prácu u nás si vážime, odmeníme ťa 13. a 14. platom
➤ odmeníme ťa navýšením mzdy po splnení adaptačného programu
➤ na to, aby si bol/a na dôchodku finančne fit ti prispejeme do III. piliera
➤ veríme, že v zdravom tele je zdravý duch, športuj s Multisport kartou 1. mesiac zdarma
➤ telefonuj s rodinnými príslušníkmi za zvýhodnené ceny s Telekomom
➤ ak si darca krvi, odmeníme ťa za získanie Janského plakety
➤ prispejeme ti na dopravu do práce a získaš aj zľavu na pohonné hmoty
➤ pomôžeme ti finančným príspevkom v prípade ťažkej životnej situácie
➤ pre vyváženie práce a súkromia sa odreaguj spolu s rodinnými príslušníkmi na firemných
akciách

Informácie o výberovom konaní

DO NÁŠHO TÍMU ZAPADNEŠ S TÝMITO KVALITAMI:
➤ SO/ÚSO vzdelanie v technickom odbore, gymnázium
alebo absolvovaný rekvalifikačný kurz chemik
➤ zmysel pre zodpovednosť, detail
➤ ochota učiť sa nové veci
➤ spoľahlivosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť Duslo, a.s. patri už niekoľko desiatok rokov medzi najvýznamnejších výrobcov priemyselných hnojív a technických produktov anorganickej chémie v Európe. Tiež sa dlhodobo presadzuje i na európskom trhu gumárenských chemikálií. Spoločnosť vyrába aj polyvinylacetátové a polyakrylátové lepidlá, disperzie a rôzne iné špeciálne produkty. Podľa výšky tržieb je Duslo druhým najväčším chemickým výrobcom na Slovensku s širokým portfóliom stálych zákazníkov.

Spoločnosť má prevažnú väčšinu prevádzok v tesnej blízkosti mesta Šaľa, ktoré leží v nitrianskom kraji na juhu západného Slovenska, 65 km od Bratislavy, hlavného mesta Slovenskej republiky. Časť výrobných a obslužných činností sa vykonáva na prevádzkach v Bratislave (výroba gumárenských urýchľovačov).

V spoločnosti je implementovaný certifikovaný systém integrovaného manažérstva, ktorý zastrešuje kvalitu, životné prostredie a manažment bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci. Duslo, a.s. má právo používať logo RESPONSIBLE CARE – Zodpovedné podnikanie, udelené Zväzom chemického a farmaceutického priemyslu SR spoločnostiam, ktoré majú a naplňujú program zameraný na zlepšovanie ochrany zdravia, životného prostredia a bezpečnosti vo všetkých činnostiach spojených s podnikaním v chemickom priemysle.

Kontakt

Kontaktná osoba: Miroslava Molnárová
E-mail: poslať životopis
ID: 4699239  Dátum zverejnenia: 10.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 350 EUR/mesiac