PENAM - Účtovník Nitra/Bratislava

Bratislavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiacZákladná mzda od 1200 € + 10% prémie. Základná mzda bude závislá od skúseností a praxe kandidáta.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáš stabilnú prácu v Nitre a nemáš problém s dochádzaním do Bratislavy v rozsahu 2-3 dní v týždni ?
Máš ambíciu pracovať u zamestnávateľa, ktorý je jednotkou na trhu?
Očakávaš garanta, ktorý sa ti bude venovať počas celej skúšobnej doby?
Ak si pracovitý, zodpovedný a máš rád kariérne výzvy hľadáme práve teba.

Do našej pekárne v Bratislave hľadáme kolegu/kolegyňu, ktorý by prácu vykonával z časti v Nitre na centrále spoločnosti PENAM SLOVAKIA a z časti v Bratislave v našej pekárni v Petržalke.

Účtovník u nás vykonáva účtovanie za zverenú oblasť a to predovšetkým:
- vybrané účtovné operácie v oblasti dodávateľských faktúr
- vystavovanie a účtovanie vydaných faktúr
- vedenie a účtovanie pokladne
- účtovanie a sledovanie pohľadávok voči zamestnancom
- kontrolné operácie a prípadné opravy účtovania
- inventúry, spolupráca na mesačných a ročných závierkových prácach a audite
- Controllingové reporty
- úlohy podľa operatívnych potrieb

Stabilná spoločnosť pôsobiaca v oblasti potravinárskeho priemyslu hľadá do svojho tímu zodpovedného a pracovitého kolegu, pričom kandidátom ponúkame:
- práca v prosperujúcej spoločnosti so stabilným postavením na slovenskom aj českom trhu,
- istota a dlhodobé zamestnanie,
- stabilný príjem,
- príspevok na zdravú stravu a pitný režim,
- možnosť osobného a profesijného rozvoja,
- firemné/športové akcie pre zamestnancov a ich rodiny,
- výhodný nákup produktov zamestnaneckej kvality,
- odmeny pri životných a pracovných jubileách,
- príspevok pri nepredvídateľných, náročných životných situáciách,
- zľava na nákup bezlepkových výrobkov v našom e-shope Vitacelia,
- adaptačný program s garantom, ktorý Ťa zaškolí a prevedie našim pekárenským svetom
- zľava na nákup automobilov,
- a ďalšie výhody spojené s členstvom v nadnárodnej skupine.

Vzhľadom k počtu žiadostí, nie je možné odpovedať všetkým uchádzačom. Budeme kontaktovať LEN VYBRANÝCH UCHÁDZAČOV, ktorí spĺňajú všetky naše požiadavky. V prípade, že Vás do 2 týždňov od zaslania Vášho životopisu telefonicky neskontaktujeme, nepostúpili ste do užšieho výberového konania a želáme Vám veľa úspechov v budúcnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Expert
Fakturácia - Pokročilý
Pokladňa - Pokročilý
Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

účtovník

Počet rokov praxe

3

- prax na pozícii účtovník vo výrobnej spoločnosti výhodou,
- znalosť IS SAP výhodou,
- samostatnosť, zodpovednosť a dôslednosť,
- asertivita, komunikatívnosť a príjemné vystupovanie,
- analytické a logické myslenie
- aktívny vodič.

Skupina PENAM SLOVAKIA, ktorá je jedným z najväčších výrobcov pekárenských a mlynárskych výrobkov na Slovensku pre svojich obchodných partnerov zabezpečuje kvalitný servis a pre konečných spotrebiteľov rýchlu dodávku čerstvého pečiva priamo na pulty jednotlivých predajní. Pod skupinu PENAM SLOVAKIA patrí pekáreň v Bratislave, pekáreň v Nitre, pekáreň v Lučenci, spoločnosť Šarišské pekárne a cukrárne, akciová spoločnosť so sídlom v Prešove a spoločnosť P E Z A a.s. so sídlom v Žiline, ktoré spoločne pokrývajú celý slovenský trh. S piatimi pekárňami a troma mlynmi dáva dohromady prácu viac ako 1000 ľuďom.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Marián Chovan
E-mail: poslať životopis
ID: 4671571  Dátum zverejnenia: 27.10.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac