Referentka technicko-investičného úseku

Miesto práce
Podhradie 31, Levice
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
820 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príprava podkladov a dokumentácie pre technicko-investičného riaditeľa

- zabezpečovanie administratívneho zázemia technicko-investičného úseku

- vytváranie a rozposielanie na email členom porady zápisnicu z technicko-investičnej porady

- evidovanie a archivovanie žiadaniek stredísk na opravy a nákup

- archivácia zmlúv technicko-investičného úseku

- objednávanie ochranných pracovných prostriedkov

- priebežné aktualizovanie zoznamov zmlúv

- vedenie evidencie prijatej listovej pošty na technicko-investičnom úseku

- mesačné aktualizovanie prehľadov spotreby zemného plynu, elektrickej energie a vody za všetky strediská spoločnosti

- mesačné aktualizovanie prehľadov spotreby PHM a ubehnutých kilometrov u referentských vozidiel

- objednávanie minerálnych vôd

- vedenie evidencie objednávok ACHP Levice a.s.

- vedenie evidencie objednávok z prvovýrob

- priebežné aktualizovanie zoznamov revízií, školení, certifikátov, dokladov o zaškolení obsluhy, dokladov o hmotnej zodpovednosti, prípadne aj iných dokumentov podľa potreby technicko-investičného úseku

- archivácia dokladov o zaškolení, hmotnej zodpovednosti, školeniach, certifikátov, preukazov, prípadne aj iných dokladov a dokumentov podľa potreby technicko-investičného úseku

- zabezpečovanie označenia, vydania a distribúcie novovytvorenej alebo zmenenej dokumentácie integrovaného manažérskeho systému

- zabezpečenie stiahnutia a archivácie neplatnej dokumentácie integrovaného manažérskeho systému

- administratívne činnosti spojené s výkonom práce

- aktivity smerujúce k plneniu plánu spoločnosti

- spolupráca s obchodným a ekonomickým oddelením

- pracovná pozícia vhodná aj pre absolventov
- zaujímavá práca v stabilnej spoločnosti s medzinárodným zázemím
- príjemné a tvorivé pracovné prostredie
- možnosť ďalšieho osobného a profesijného rastu
- odborné školenia
- príspevok na doplnkové dôchodkové sporenie
- príspevok na regeneráciu pracovnej sily
- príspevok na dopravu do zamestnania
- motivujúce finančné ohodnotenie zodpovedajúce dosiahnutým pracovným výsledkom
- notebook
- mobilný telefón

Informácie o výberovom konaní

Ďakujeme za Váš prejavený záujem o túto pracovnú ponuku.
Do výberového konania budeme pozývať iba vybraných uchádzačov, spĺňajúcich čo najviac požiadaviek. Ďakujeme za porozumenie.

Váš štruktúrovaný životopis v slovenskom jazyku a súhlasom na spracovanie osobných údajov zasielajte na e-mailovú adresu [email protected]

Súhlas na spracovanie osobných údajov uvádzajte v nasledovnom znení:
Poskytnutím svojho životopisu a ďalších sprievodných dokumentov obsahujúcich osobné údaje dávam svoj súhlas k tomu, aby spoločnosť ACHP Levice a.s., so sídlom: Podhradie 31, 934 01 Levice, IČO: 00005819, spracovávala moje osobné údaje pre účely sprostredkovania zamestnania, tj. s ukladaním na nosiče dát, upravovaním, vyhľadávaním v nich, triedením, kombinovaním, likvidáciou a s ich priebežnou aktualizáciou v súlade so Zákonom č. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov, a to až do odvolania písomnou formou. Súhlas je poskytovaný na dobu neurčitú. Súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Outlook - Základy

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikatívnosť
- lojálnosť
- dôveryhodnosť
- zodpovednosť
- samostatnosť
- flexibilita
- aktívny prístup k dosahovaniu cieľov
- záujem osvojovať si nové informácie
- práca v kolektíve

Spoločnosť ACHP Levice a.s. od dátumu svojho vzniku (v roku 1974) potvrdzuje aj v súčasnosti opodstatnenosť svojej existencie ako aj svoj odborný prínos v rámci špecializovaných výrobno–obchodných služieb pre rastlinnú výrobu.

Svojou dlhoročnou tradíciou, investičným rozvojom do materiálno–technickej základne zameranej na skladovanie, ošetrovanie a spracovanie agrokomodít, zabezpečuje poľnohospodárom v súčasnosti komplexnú ponuku v obchodnej činnosti so základnými vstupmi do rastlinnej prvovýroby, následne ponukou financovania a zabezpečenia odbytu ich rastlinnej produkcie – hlavne obilnín a olejnín, čím prispieva významne k stabilizácii vzájomných dodávateľsko–odberateľských vzťahov a ich rozvoju.

Svojou rozloženou územnou organizačnou štruktúrou môže ponúkať svoje služby zákazníkom v oblasti okresov Levice, Topoľčany, Nitra, Zlaté Moravce, Nové Zámky, Komárno, Partizánske, Bánovce nad Bebravou, Prievidza, Turčianske Teplice, Martin, Ružomberok, Liptovský Mikuláš, Poprad, Kežmarok, Spišská Nová Ves, Stará Ľubovňa, Levoča, Dolný Kubín, Námestovo, Trstená, Brezno, Banská Štiavnica, Žiar nad Hronom, Zvolen alebo Žarnovica. Pre tieto účely využíva svoje skladové kapacity, ktoré dosahujú u priemyselných hnojív tuhých a kvapalných 55000 ton. Pre účely pozberovej úpravy rastlinných komodít a ich skladovania využíva v súčasnosti kapacitu 130000 ton vo vlastných skladoch.

Spoločnosť ACHP Levice a.s. ponúka svojim zákazníkom široké spektrum služieb, ktoré sú spojené s predajom tovarov (priemyselné hnojivá tuhé, tekuté, agrochémia, osivá, pohonné hmoty), vrátane služieb výrobných a aplikačných, dopravných, skladovacích a v nemalej miere aj služby spojené s odbornou konzultáciou a poradenstvom v oblasti ochrany a výživy rastlín.

Spoločnosť ACHP Levice a.s. má od roku 2005 zavedený Integrovaný manažérsky systém kvality aj je držiteľom certifikátov podľa medzinárodných noriem:
- ISO 9001:2008
- ISO 14001:2004
- OHSAS 18001:2007
- ISCC

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Dušan Gajdoš
E-mail: poslať životopis
ID: 4597152  Dátum zverejnenia: 7.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 820 EUR/mesiac