Administratívny pracovník inzertnej kancelárie

Miesto práce
Kalinčiakova 33, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 250 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Sme vydavateľstvo a do nášho portfólia patria Hospodárske noviny, Stratégie, EVITA, Téma, Eurotelevíza, TV Max, Rytmus života . Ak Vás naša ponuka oslovila, neváhajte a pošlite CV. V médiách sa nudiť nebudete :-)

• Vystavovanie a spracovávanie faktúr, dobropisov a ťarchopisov
• Vykonávanie spätnej kontroly faktúr a podkladov fakturácií
• Práca v programe SAP, Contract , v redakčnom systéme
• Kontakt s obchodnými partnermi
• Spolupráca s ostatnými oddeleniami spoločnosti
• Riadková inzercia, komunikácia s klientom od objednávky, úhrady
a fakturácie, zasielanie cenových kalkulácií a podmienok k
uverejneniu povinnej inzercie
• Štatistiky a reporty

2 SICK DAYS
príspevok na dôchodkové sporenie do 3. piliera
30% zľavu na predplatné a zakúpenie kníh z nášho portfólia
lístky do kina a iné spoločenské podujatia
zľavy u vybraných partnerov

V prípade veľkého záujmu zo strany uchádzačov, bohužiaľ nebude možné kontaktovať každého kandidáta osobne. Preto uchádzačov o pracovnú pozíciu, ktorí spĺňajú požadované kritériá, budeme pozývať na pracovný pohovor.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Fakturácia - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- kreativita, zodpovednosť, samostatnosť , odolnosť voči stresu
- realizácia vlastných užitočných nápadov

Vydavateľstvo MAFRA Slovakia pôsobí na slovenskom trhu od roku 1992. Vydáva Hospodárske noviny, Stratégie, Evita a odborné tituly, prevádzkuje ekonomické a finančné portály a organizuje podujatia pre odbornú verejnosť. Od roku 2015 spustila Mafra Slovakia, a.s. nový digitálny projekt, HN Televíziu. Sme dôveryhodným zdrojom informácií pre všetkých čitateľov.

Kontakt

Kontaktná osoba: Vladimíra Perová
E-mail: poslať životopis
ID: 4591426  Dátum zverejnenia: 7.7.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 250 EUR/mesiac