Obchodný zástupca pre Banskobystrický kraj

Miesto práce
Banskobystrický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP
950 - 1 150 EUR/mesiaczákladná mzda od 750 € podľa skúseností a praxe kandidáta + bonusové zložky s celkovým hrubým zárobkom od 1000 € - 1150 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme šikovného kolegu/kolegyňu na pozíciu Obchodný zástupca. Práca je niekedy náročná, preto by si mal byť pripravený úspešne viesť obchodné rokovania a vyjednať čo najvýhodnejšie obchodné podmienky. Ak máš obchodného ducha, si zodpovedný a máš rád výzvy, tak hľadáme práve Teba – neváhaj a daj nám o sebe vedieť!
Tvojou pracovnou náplňou bude hlavne:
- starostlivosť o existujúcich a hľadanie nových obchodný partnerov
- predávať výrobky spoločnosti s cieľom dosahovať plán predaja
- realizovať promo aktivity na pridelených prevádzkach
- budovanie a rozvoj obchodných vzťahov
- koordinácia predaja
- monitoring trhu a konkurencie
- identifikovanie možnosti zlepšenia poskytnutých služieb zákazníkom
- reporting
- riešenie pohľadávok.

Prečo upiecť kariéru s nami?
Pretože naša práca je zmysluplná. Máš šancu byť súčasťou spoločnosti, ktorá určuje smer v pekárskom biznise.
A v neposlednom rade....vďaka Tebe si budú vychutnávať naše pekárske a cukrárske výrobky zákazníci po celom Slovensku.

Zamestnaj sa s nami a užívaj si výhody, ktoré prinášame našim zamestnancom:
- práca v prosperujúcej spoločnosti so stabilným postavením na slovenskom aj českom trhu,
- služobné vozidlo s možnosťou využívania i na súkromné účely,
- mobilný telefón,
- istota a dlhodobé zamestnanie,
- stabilný príjem,
- výhodný nákup produktov zamestnaneckej kvality,
- zľava na nákup bezlepkových výrobkov v našom e-shope Vitacelia,
- zľava na nákup automobilov,
- a ďalšie výhody spojené s členstvom v nadnárodnej skupine.

Vážime si všetkých uchádzačov a každý životopis starostlivo posúdime. V prípade, že Ťa do 2 týždňov od zaslania Tvojho životopisu telefonicky neskontaktujeme, nepostúpil si do užšieho výberového konania a želáme Ti veľa úspechov v budúcnosti.
Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

obchodné, ekonomické

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- práca na podobnej pozícii v potravinárskom (FMCG) segmente min. 2 roky
- znalosť prideleného regiónu: Brezno, Banská Bystrica, Revúca, Rimavská Sobota, Hnúšťa, Tornaľa, Rožňava, Tisovec (výhodou bydlisko v danej lokalite)
- predajné a organizačné zručnosti
- časová flexibilita, komunikatívnosť
- schopnosť spracovať jednoduché reporty/analýzy
- znalosť programu SAP výhodou
- predpokladaný nástup do pracovného pomeru od 1.7.2023.

Skupina PENAM SLOVAKIA, ktorá je jedným z najväčších výrobcov pekárenských a mlynárskych výrobkov na Slovensku pre svojich obchodných partnerov zabezpečuje kvalitný servis a pre konečných spotrebiteľov rýchlu dodávku čerstvého pečiva priamo na pulty jednotlivých predajní. Pod skupinu PENAM SLOVAKIA patrí pekáreň v Bratislave, pekáreň v Nitre, pekáreň v Lučenci, spoločnosť Šarišské pekárne a cukrárne, akciová spoločnosť so sídlom v Prešove a spoločnosť P E Z A a.s. so sídlom v Žiline, ktoré spoločne pokrývajú celý slovenský trh. S piatimi pekárňami a troma mlynmi dáva dohromady prácu viac ako 1000 ľuďom.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Marián Chovan
E-mail: poslať životopis
ID: 4568261  Dátum zverejnenia: 2.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac