Autor / autorka krížoviek

Kalinčiakova, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
dohodou
Od 600 EUR/mesiacBrigáda, či práca na skrátený úväzok, resp. živnosť je odmeňovaná podľa počtu vytvorených krížoviek

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho vydavateľstva hľadáme nového člena tímu, ktorého hlavnou pracovnou činnosťou bude tvorba krížoviek vo viacerých tituloch v bohatom portfóliu nášho vydavateľstva.

Náplň práce:
• Tvorba krížoviek
• Komunikácia s redakciami jednotlivých titulov

2 SICK DAYS
príspevok na dôchodkové sporenie do 3. piliera
30% zľavu na predplatné a zakúpenie kníh z nášho portfólia
lístky do kina a iné spoločenské podujatia
zľavy u vybraných partnerov

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov. Ďakujeme za porozumenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

žurnalistika

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- prax v médiách podmienkou (prípadne vlastný blog, uverejnené články v periodikách);
- kreativita, vizuálna predstavivosť, cit pre detail a grafiku;
- samostatnosť, zodpovednosť a stresová odolnosť;
- pozitívne myslenie, priateľská osobnosť;
- vynikajúce komunikačné a prezentačné zručnosti v písomnom i ústnom prejave;
- proaktívny prístup;

Vydavateľstvo MAFRA Slovakia pôsobí na slovenskom trhu od roku 1992. Vydáva Hospodárske noviny, Stratégie, Evita a odborné tituly, prevádzkuje ekonomické a finančné portály a organizuje podujatia pre odbornú verejnosť. Od roku 2015 spustila Mafra Slovakia, a.s. nový digitálny projekt, HN Televíziu. Sme dôveryhodným zdrojom informácií pre všetkých čitateľov.

Kontakt

Kontaktná osoba: Vladimíra Perová
E-mail: poslať životopis
ID: 4545252  Dátum zverejnenia: 19.6.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 600 EUR/mesiac