Mechanik / Diagnostik poľnohospodárskej techniky

Veľký Šariš
Miesto práce
Veľký Šariš
Termín nástupu
ihneď alebo dohodou
1 000 - 1 500 EUR/mesiacPodielová mzda podľa odbornosti, podrobnosti budú dohodnuté na osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vhodný uchádzač je šikovný absolvent školy v odbore automechanik, mechanik - diagnostik, agromechanizátor - opravár, prípadne traktorista/kombajnista, ktorý sa chce učiť od špičkových mechanikov – diagnostikov opravovať najmodernejšiu poľnohospodársku techniku.

- Zázemie silnej a stabilnej spoločnosti
- Vzdelávanie a osobný rozvoj, servisné školenia
- Priamy kontakt so špičkovou technikou
- Zaujímavú a náročnú prácu v kontakte s ľuďmi
- BENEFIT plus paušálne body, vernostné body, extra body
- voľno nad rámec zákona podľa aktuálnych pravidiel spoločnosti

Ďakujeme za prejavený záujem. Kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Súhlas dotknutej osoby so spracúvaním osobných údajov

V zmysle nariadenia GDPR a zákona č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov dotknutá osoba týmto vyhlasuje, že dáva prevádzkovateľovi AGROTEC Slovensko s.r.o. svoj výslovný súhlas so spracúvaním osobných údajov uvedených v tomto formulári alebo v životopise za účelom vedenia evidencie uchádzačov o zamestnanie, výberu vhodného kandidáta na voľné pracovné miesto, kontaktovania a pozvania vybraného uchádzača na pracovný pohovor. Tento súhlas udeľuje prevádzkovateľovi na všetky formy a spôsoby spracúvania osobných údajov.
Dotknutá osoba zároveň vyhlasuje, že bola informovaná o práve kedykoľvek odvolať tento súhlas a že odvolanie súhlasu nemá vplyv na zákonnosť spracúvania osobných údajov založenom na tomto súhlase pred jeho odvolaním.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Automechanik, mechanik - diagnostik, agromechanizátor - opravár

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Uživateľská znalosť práce na PC - Základy
ANJ základy pre orientáciu v odbornej literatúre - Základy

Vodičský preukaz

B, T

Prax na pozícii/v oblasti

0-2 roky

- SŠ vzdelanie technického smeru so zameraním na opravu poľnohospodárskej techniky alebo v odbore automechanik
- Prax v opravárenstve poľnohospodárskej techniky výhodou
- Orientácia na zákazníka, komunikatívnosť, ochota učiť sa
- Samostatnosť, vysoké pracovné nasadenie, flexibilita

Spoločnosť AGROTEC Slovensko s.r.o. vznikla 25. 11. 1993. Sme autorizovaným predajcom nákladných a úžitkových vozidiel značky IVECO a FIAT PROFESSIONAL, osobných automobilov značky JEEP a importérom poľnohospodárskej techniky značky NEW HOLLAND. Pôvodné obchodné meno spoločnosti – BMC, spol. s r.o. sa od 1.5.2016 zmenilo na AGROTEC Slovensko s.r.o. V januári 2011 sa spoločnosť stala členom skupiny AGROTEC, ktorá je jedným z najvýznamnejších dodávateľov poľnohospodárskej, stavebnej a dopravnej techniky pre Českú a Slovenskú republiku.

Jedným z dlhodobých cieľov spoločnosti AGROTEC Slovensko s.r.o. je budovanie pracovného tímu odborníkov, ktorí pri svojej práci pre spoločnosť vychádzajú z princípu kolegiality a vzájomného rešpektu. Spoločnosť AGROTEC Slovensko s.r.o. ponúka zaujímavú pracovnú príležitosť tým najlepším odborníkom, špecialistom a manažérom, ktorí majú záujem nielen o profesionálnu sebarealizáciu, ale zároveň sa chcú aktívne zúčastňovať všetkých pracovných úloh, ktoré smerujú k pozitívnym zmenám.

Kontakt

Kontaktná osoba: Petra Košťálová
Tel.: +421903703869
E-mail: poslať životopis
ID: 4536350  Dátum zverejnenia: 15.8.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac