Laborant

pracovisko v areáli Duslo, a.s. Šaľa
Miesto práce
Šaľa
Termín nástupu
dohodou
850 - 1 000 EUR/mesiacmzda podľa kvalít a dĺžky praxe uchádzača, k mzde je mesačná pohyblivá zložka vo výške 5% základnej mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

a) Experimentálne práce v laboratóriu, štvrťprevádzke a prevádzke
b) Vykonáva fyzikálne a chemické laboratórne, štvrťprevádzkové a prevádzkové skúšky
c) Vykonáva dielčie úlohy výskumu a vývoja
d) Dodržiava zavedené postupy
e) Overuje vhodnosť zvolených technologických, analytických a fyzikálnych postupov pri riešení úloh
f) Pomáha zhotoviť a obsluhovať výskumné aparatúry
g) Spolupráca na laboratórnych modelových zariadeniach
h) Do pracovného zošita zachytáva všetky podklady experimentálnych prác a ich výsledky

- Vianočný príplatok 50% zo základnej mesačnej mzdy
- Odmeny za pracovné a životné jubileá, sociálne výpomoci podľa Kolektívnej zmluvy
- Príspevok zamestnávateľa k DDS – vypláca sa 1:1 k príspevku zamestnanca do výšky 30 € mesačne
- Zvýhodnené užívanie kariet – Telekom (aj pre 3 rodinných príslušníkov), Slovnaft Gold karta
- Možnosť objednania karty Multisport
- Podpora vzdelávania a zvyšovania kvalifikácie v rámci pracovnej pozície
- Teambuildingové akcie
- Zdravotné merania a prednášky v rámci pracovného času v materskej spoločnosti
- Príspevok zamestnanca za stravný lístok len 0,80 €
- Pohyblivý pracovný čas, týždenný pracovný čas len 37,5 hod.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

SOU, SOU s maturitou, resp. SŠ s chemickým zameraním

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• komunikatívnosť, ústretovosť, nekonfliktnosť
• precíznosť pri práci
• znalosť metodiky v technologickom laboratóriu
• samostatnosť vo vykonávaní zverených pracovných činností
• flexibilnosť
• experimentálna zručnosť
• počítačová gramotnosť

VUCHT - Výskumný Ústav Chemicko Technologický je výskumno – inžinierska organizácia s vyše 100-ročnou históriou. Zaoberáme sa aktívnym vývojom procesov organickej a anorganickej chémie, prenosom procesov z laboratórneho meradla až do priemyselného, testovaním procesov na modelových linkách, inžinierskymi činnosťami a spracovaním podkladov pre realizáciu procesov až do úrovne basic design.
Popri týchto aktivitách VUCHT vyrába výrobky špeciálnej chémie a špeciálne hnojivá.

Kontakt

Kontaktná osoba: Andrea Lenčéšová
Tel.: +421918609593
E-mail: poslať životopis
ID: 4526696  Dátum zverejnenia: 24.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac