Železničiar - posunovač, prac. Šaľa

Odbor dopravy
Miesto práce
Administr. budova, ev.č. 1236, okres Šaľa
Termín nástupu
ihneď
celková mesačná mzda v závislosti od praxe a skúseností od 1 300 €; z toho základná mzda min. 800 €, k tomu 15% prémie, 60 € dochádzkový bonus, zmenové príplatky, 13. a 14. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Posunovacie práce na vnútropodnikovej koľajovej vlečke.

Práca na 12-hod. pracovné zmeny v režime ranná - nočná - voľno - voľno.

  • možnosť odborného rastu
  • príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie
  • úrazové poistenie počas trvania pracovného pomeru
  • sociálna výpomoc v prípade ťažkej životnej situácie
  • odmena darcom krvi za získanie Janského plakety
  • príspevok na nadštandardnú zdravotnú starostlivosť
  • príspevok na dopravu a na športové/kultúrne aktivity
  • mobilné telefónne hovory za výhodné ceny
  • MultiSport karta
  • zľava na pohonné hmoty
  • stravovanie v novej jedálni, príp. odberom mrazenej stravy
  • účasť na firemných akciách
  • seriózny a otvorený prístup, dodržiavanie zákonov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

technické

  • odborná skúška č. 17 (vedúci posunu) podľa predpisu Z 3 (odborná spôsobilosť na ŽSR) - nie je podmienkou
  • zdravotná, zmyslová a psychická spôsobilosť v zmysle Zákona č. 513/2009 Z.z. - zabezpečíme
  • prax vo funkcii vítaná

Spoločnosť Duslo, a.s. patri už niekoľko desiatok rokov medzi najvýznamnejších výrobcov priemyselných hnojív a technických produktov anorganickej chémie v Európe. Tiež sa dlhodobo presadzuje i na európskom trhu gumárenských chemikálií. Spoločnosť vyrába aj polyvinylacetátové a polyakrylátové lepidlá, disperzie a rôzne iné špeciálne produkty. Podľa výšky tržieb je Duslo druhým najväčším chemickým výrobcom na Slovensku s širokým portfóliom stálych zákazníkov.

Spoločnosť má prevažnú väčšinu prevádzok v tesnej blízkosti mesta Šaľa, ktoré leží v nitrianskom kraji na juhu západného Slovenska, 65 km od Bratislavy, hlavného mesta Slovenskej republiky. Časť výrobných a obslužných činností sa vykonáva na prevádzkach v Bratislave (výroba gumárenských urýchľovačov).

V spoločnosti je implementovaný certifikovaný systém integrovaného manažérstva, ktorý zastrešuje kvalitu, životné prostredie a manažment bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci. Duslo, a.s. má právo používať logo RESPONSIBLE CARE – Zodpovedné podnikanie, udelené Zväzom chemického a farmaceutického priemyslu SR spoločnostiam, ktoré majú a naplňujú program zameraný na zlepšovanie ochrany zdravia, životného prostredia a bezpečnosti vo všetkých činnostiach spojených s podnikaním v chemickom priemysle.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Mária Podolská
E-mail: poslať životopis
ID: 4499353  Dátum zverejnenia: 12.1.2023  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.