Moderátor/redaktor webu pre mladých brainee.sk

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
6,5 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na portál pre mladých Brainee.sk zháňame kolegyňu alebo kolegu, ktorý zapadne do mladého kolektívu, má rád ekológiu, cestovanie a trendy, nie je mu cudzia rodová rovnosť, podporuje LGBTQ. Zaujímať by ťa malo súčasné dianie, ale nemali by ti byť vzdialené ani rôzne zaujímavosti. Ak máš skúsenosť s robením rozhovorov, rád píšeš o šikovných ľuďoch a úspešných projektoch, je to pre teba len bod k dobru. Niektoré veci ťa veľmi radi naučíme, avšak neodpustíme ti nedostatok energie a chuti pracovať na novom projekte. Dôležitá je lojalita, snaha a ochota sa učiť nové veci. Budeme si vážiť tvoj názor, prispievanie do diskusií a participáciu na brainstormingu, lebo to je naše Brainee. Ešte ti za to aj budeme platiť :-)

Zaujímavá práca v mladom a dynamickom kolektíve, primerané finančné ohodnotenie, zázemie stabilnej a expandujúcej skupiny a možnosť získať skúsenosti vo vydavateľstve.
2 SICK DAYS
príspevok na dôchodkové sporenie do 3. piliera
30% zľavu na predplatné a zakúpenie kníh z nášho portfólia
lístky do kina a iné spoločenské podujatia
zľavy u vybraných partnerov

V prípade veľkého záujmu zo strany uchádzačov, bohužiaľ nebude možné kontaktovať každého kandidáta osobne. Preto uchádzačov o pracovnú pozíciu, ktorí spĺňajú požadované kritériá, budeme najneskôr do 2 týždňov po zaslaní životopisu kontaktovať za účelom pohovoru

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

žurnalistika, marketing, ekonomika, všeobecné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

- kreativita, vizuálna predstavivosť, cit pre detail a grafiku;
- samostatnosť, zodpovednosť a stresová odolnosť;
- pozitívne myslenie, priateľská osobnosť;
- vynikajúce komunikačné a prezentačné zručnosti v písomnom i ústnom prejave;
- proaktívny prístup;

Vydavateľstvo MAFRA Slovakia pôsobí na slovenskom trhu od roku 1992. Vydáva Hospodárske noviny, Stratégie, Evita a odborné tituly, prevádzkuje ekonomické a finančné portály a organizuje podujatia pre odbornú verejnosť. Od roku 2015 spustila Mafra Slovakia, a.s. nový digitálny projekt, HN Televíziu. Sme dôveryhodným zdrojom informácií pre všetkých čitateľov.

Kontakt

Kontaktná osoba: Vladimíra Perová
E-mail: poslať životopis
ID: 4471480  Dátum zverejnenia: 2.1.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 6,5 EUR/hod.