Prevádzkový elektrikár, prac. Šaľa

Úsek energetiky, prevádzka tepelného hospodárstva
Miesto práce
Administr. budova, ev.č. 1236, okres Šaľa
Termín nástupu
dohodou
celková mesačná mzda v závislosti od praxe a skúseností od 1 200 €; z toho základná mesačná mzda je 800 €, po zaškolení 840 €, k tomu 15% prémie, 60 € dochádzkový bonus, zmenové príplatky, 13. a 14. plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • obsluha a manipulácie na elektrozariadení napäťových úrovní VVN (rozvodňa 220 kV, 110 kV, transformátory 220/110 kV, 110/6 kV), VN (kobkové a skriňové rozvodne 6 kV, transformátory 6/0,4 kV), NN (rozvádzače 400 V AC, 110 V DC)
  • sledovanie základných parametrov elektrickej siete prostredníctvom RIS prevádzky
  • obsluha TNS (vzdušníky) a rozvodov stlačeného vzduchu
  • vykonávanie pochôdzkovej činnosti
  • kontrola stavu zvereného technologického zariadenia a kontrola káblových rozvodov

Práca spočiatku na ranné zmeny, po zaškolení (3 mesiace) na 12-hod. pracovné zmeny v režime ranná-ranná-nočná-nočná-voľno-voľno-voľno-voľno.

  • možnosť odborného rastu
  • príspevok zamestnávateľa na doplnkové dôchodkové sporenie
  • úrazové poistenie počas trvania pracovného pomeru
  • sociálna výpomoc v prípade ťažkej životnej situácie
  • odmena darcom krvi za získanie Janského plakety
  • príspevok na nadštandardnú zdravotnú starostlivosť
  • príspevok na dopravu a na športové/kultúrne aktivity
  • mobilné telefónne hovory za výhodné ceny
  • zľava na pohonné hmoty
  • MultiSport karta
  • stravovanie v modernej podnikovej jedálni
  • účasť na firemných akciách
  • seriózny a otvorený prístup, dodržiavanie zákonov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

elektrotechnika

  • SO/ÚSO vzdelanie elektrotechnického smeru
  • odborná spôsobilosť podľa Vyhl. č. 508/2009 Z.z., § 22 (nad 1000 V)
  • základy práce s PC
  • spôsobilosť na nočnú prácu a prácu vo výškach
  • prax v odbore min. 2 roky
  • logické myslenie, zodpovednosť, spoľahlivosť, samostatnosť, komunikatívnosť

Spoločnosť Duslo, a.s. patri už niekoľko desiatok rokov medzi najvýznamnejších výrobcov priemyselných hnojív a technických produktov anorganickej chémie v Európe. Tiež sa dlhodobo presadzuje i na európskom trhu gumárenských chemikálií. Spoločnosť vyrába aj polyvinylacetátové a polyakrylátové lepidlá, disperzie a rôzne iné špeciálne produkty. Podľa výšky tržieb je Duslo druhým najväčším chemickým výrobcom na Slovensku s širokým portfóliom stálych zákazníkov.

Spoločnosť má prevažnú väčšinu prevádzok v tesnej blízkosti mesta Šaľa, ktoré leží v nitrianskom kraji na juhu západného Slovenska, 65 km od Bratislavy, hlavného mesta Slovenskej republiky. Časť výrobných a obslužných činností sa vykonáva na prevádzkach v Bratislave (výroba gumárenských urýchľovačov).

V spoločnosti je implementovaný certifikovaný systém integrovaného manažérstva, ktorý zastrešuje kvalitu, životné prostredie a manažment bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci. Duslo, a.s. má právo používať logo RESPONSIBLE CARE – Zodpovedné podnikanie, udelené Zväzom chemického a farmaceutického priemyslu SR spoločnostiam, ktoré majú a naplňujú program zameraný na zlepšovanie ochrany zdravia, životného prostredia a bezpečnosti vo všetkých činnostiach spojených s podnikaním v chemickom priemysle.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Mária Podolská
E-mail: poslať životopis
ID: 4469953  Dátum zverejnenia: 21.11.2022  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.