Reagujte bez životopisu

Právnik - senior pre advokátsku kanceláriu agner & partners, s.r.o.

Právna kancelária
Miesto práce
Šaľa
Termín nástupu
po dohode
2 000 EUR/mesiacUvedená mzda je minimálna a závisí od praxe, skúseností a vedomostí uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- agenda všetkých právnych odvetví podľa potreby spoločnosti, najmä agenda v oblasti
práva obchodného, pracovného, občianskeho, životného prostredia, práva obchodných
spoločností s cieľom účinne chrániť a podporovať záujmy spoločnosti,
- príprava právnych analýz, stanovísk a vyjadrení v spolupráci so spolupracujúcou
advokátskou kanceláriou,
- poskytovanie právneho poradenstva ostatným oddeleniam spoločnosti,
- zabezpečovanie korporátnej agendy spoločnosti,
- agenda vymáhania pohľadávok spoločnosti v spolupráci so spolupracujúcou
- agenda právnej ochrany obchodného tajomstva, tajomstva spoločnosti, know-how a
dobrého mena spoločnosti,
- tvorba, implementácia a pripomienkovanie smerníc a ostatných interných aktov
spoločnosti, vedenie ich prehľadu,
- práca s interným systémom na správu zmlúv a právnych dokumentov,
- agenda zmluvného práva a záväzkových vzťahov spoločnosti, vrátane prípravy a
posudzovania návrhov zmlúv a iných právnych úkonov s cieľom zaistiť a dodržať ich
správnosť a súlad s aktuálnou legislatívou, vrátane vytvárania vzorovej zmluvnej
dokumentácie v prostredí interného informačného systému,
- odborné konzultácie, porady, právne stanoviská a analýzy v právnych záležitostiach,
najmä v súvislosti s prípravou a aktualizáciou zmluvných dokumentov a vnútorných
noriem spoločnosti,
- koordinácia právnych služieb a podpora dcérskych spoločností,
- riešenie problémov pri tvorbe zmlúv s cieľom predísť prípadným právnym sporom a
možným negatívnym dopadom pre spoločnosť,
- GDPR agenda a ochrana osobných údajov, zabezpečovanie oznamovacích a
informačných povinností spoločnosti, ako aj súhlasov dotknutých osôb,
- zastupovanie spoločnosti pri rokovaniach pred všeobecnými a rozhodcovskými súdmi,
správnymi úradmi, orgánmi samosprávy, Políciou SR a orgánmi činnými v trestnom
konaní s cieľom chrániť a presadzovať záujmy spoločnosti,
- zabezpečovanie vzťahov k regulačným úradom, orgánom SR a k orgánom samosprávy,

Široká škála benefitov, ktoré budú uchádzačovi oznámené na pohovore.

Zamestnanec bude mať uzatvorený pracovný pomer s právnou kanceláriou, ktorá našej spoločnosti poskytuje právne služby.
Kontaktovať budeme uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky naše požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

právo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

právnické služby

Počet rokov praxe

10

- znalosti právnych predpisov: Občiansky zákonník,
Obchodný zákonník, Živnostenský zákon, Stavebný zákon,
Zákonník práce, Zákon o ovzduší, Katastrálny zákon,
Zákon o odpadoch,
- aktívna znalosť práce s MS Office
- samostatnosť pri správe zverených povinností a úloh
- zameranie na detail a precíznosť
- proaktívny prístup k práci a flexibilita

Spoločnosť Duslo, a.s. patri už niekoľko desiatok rokov medzi najvýznamnejších výrobcov priemyselných hnojív a technických produktov anorganickej chémie v Európe. Tiež sa dlhodobo presadzuje i na európskom trhu gumárenských chemikálií. Spoločnosť vyrába aj polyvinylacetátové a polyakrylátové lepidlá, disperzie a rôzne iné špeciálne produkty. Podľa výšky tržieb je Duslo druhým najväčším chemickým výrobcom na Slovensku s širokým portfóliom stálych zákazníkov.

Spoločnosť má prevažnú väčšinu prevádzok v tesnej blízkosti mesta Šaľa, ktoré leží v nitrianskom kraji na juhu západného Slovenska, 65 km od Bratislavy, hlavného mesta Slovenskej republiky. Časť výrobných a obslužných činností sa vykonáva na prevádzkach v Bratislave (výroba gumárenských urýchľovačov).

V spoločnosti je implementovaný certifikovaný systém integrovaného manažérstva, ktorý zastrešuje kvalitu, životné prostredie a manažment bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci. Duslo, a.s. má právo používať logo RESPONSIBLE CARE – Zodpovedné podnikanie, udelené Zväzom chemického a farmaceutického priemyslu SR spoločnostiam, ktoré majú a naplňujú program zameraný na zlepšovanie ochrany zdravia, životného prostredia a bezpečnosti vo všetkých činnostiach spojených s podnikaním v chemickom priemysle.

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Vladimír Očenáš
Tel.: +421317752122
E-mail: poslať životopis
ID: 4466629  Dátum zverejnenia: 22.1.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac