Chceš byť súčasťou koncertu AC/DC ? (Koordinátor)

Miesto práce
Športové Letisko Vajnory, Vajnory
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
21.07.2024
4,5 EUR/hod.základná hodinová sadzba : 4,5 € + príplatok za nedeľu 4 ,023 / hodina Celková odmena za hodinu 8,52 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme študentov, ktorí by s nami:
- zabezpečovali plynulý priebeh vstupu
- organizovali návštevníkov pri vstupe
- navigovali návštevníkov koncertu v rámci areálu

Ak máš záujem pošli svoje CV na : [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
študent vysokej školy

Ticketportal SK, s.r.o. je súčasťou medzinárodnej skupiny TICKETPORTAL, ktorá pôsobí okrem Slovenska aj v Českej republike, v Maďarsku, v Poľsku a v Bulharsku. Prevádzkuje rezervačný a predajný systém pre predaj vstupeniek a aj webový portál www.ticketportal.sk, ktorý je určený pre všetkých záujemcov o vstupenky na kultúrne či športové akcie.

Kontakt

Kontaktná osoba: Veronika Stehlová
Tel.: +421248238156
E-mail: poslať životopis
ID: 4447516  Dátum zverejnenia: 9.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 4,5 EUR/hod.