Asistent(ka) korporátneho predaja

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
950 EUR/mesiacNástupný plat (základná mzda: 950 EUR brutto + osobné ohodnotenie: do výšky 100 EUR brutto). Po skúšobnej dobe navýšenie.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• dostupná na : [email protected]
• spracovávanie hromadných objednávok (nad 8 kusov) pre bežných aj firemných klientov (vyhľadanie/odporučenie vhodného podujatia podľa požiadaviek, rezervácia miest, vytvorenie platobného predpisu, priebežná kontrola dátumu splatnosti, príprava vstupeniek po úhrade klientom, odovzdanie objednávky – elektronicky / fyzicky / poštou)
• realizovanie priameho predaja v prípade, že si klient chce vstupenky zakúpiť priamo na centrále TP
• zabezpečenie celého predstavenia pre firmu mimo hracieho plánu ( komunikácia s divadlom)
• predaj na faktúru (predaj darčekových poukážok, predaj vstupeniek na Mafra konferencie - aj od 1ks vstupenky, prípadne na iné konferencie, kde je dohodnuté, že v mene organizátora vystavujeme faktúry - napr. content boost, visibility.., tiež už od 1 ks vstupenky)
• riešenie reklamácií/vracania hromadných objednávok - vystavovanie dobropisov ručne k platobným predpisom pri zmenených / zrušených podujatiach/ neuhradených PP
• kontrola úhrad PP a Faktúr, informovanie klientov pri končiacej splatnosti
• servis klientom a partnerom (informovanie, riešenie problémov)
• informovanie nových firemných klientov o možnosti zasielania ponukových informačných mailov + mailov o zľavách na vybrané podujatia
• priebežné vyhľadávanie nových klientov (školy, občianske združenia, jednoty, firmy, korporáty…)
• vytváranie špecializovaných newslettrov a ich mailové rozosielanie klientom (podľa ich preferencií, lokality, aktuálnych zliav...) - zasielanie keď pribudnú nové top podujatia/ zľavy, atď., približne 1x týždenne.
• vytváranie nových korporátnych spoluprác a starostlivosť o prebiehajúce spolupráce :
• príprava dohody o spolupráci, vyžiadanie zam. čísiel klienta, loga klienta, vytvorenie projektu zliav v spolupráci s tech. oddelením, vytvorenie zadania pre grafika k informačným plagátom o zľavách, priebežná aktualizácia zamestnaneckých čísel v našom systéme (pre funkčné uplatňovanie zliav) - komunikácia najmä s technickým oddelením, odkomunikovanie novej zľavy a jej fungovania klientom, priebežné sledovanie využitia zliav, odpovedanie na prípadne otázky zamestnancov, pomoc pri uplatňovaní zliav
• Wien Ticket správa mailu [email protected] (servis klientom - informovanie, riešenie požiadaviek, Wienticket )
• informovanie klientov o zmenách a zrušeniach viedenských podujatí
• vystavovanie dobropisov pri zmenených/zrušených podujatiach
• realizácia výmeny vstupeniek za vouchre pri zmenených/zrušených podujatiach
• evidencia vystavených dobropisov, zmien vstupeniek za vouchre
• priamy predaj vstupeniek na centrále TP
• V prípade potreby: zadané od vedúcej oddelenia - napr. návrhy k implementácií noviniek na web, návrhy k zlepšovaniu procesov, supervizoring, preklady
• Zástup klientskemu servisu
• Hotline
• Supervisoring

- multisport karta
- školenia zamestnancov
- káva zadarmo
- zvýhodnený príspevok na stravné lístky
- príspevok na športové aktivity

V prípade Vášho záujmu o túto pozíciu nám prosím zašlite štruktúrovaný životopis na dole uvedenú adresu. Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za ich záujem, kontaktovať budeme iba vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- príjemné vystupovanie
- komunikačné a organizačné schopnosti
- proklientský prístup
- spoľahlivosť, zodpovedný prístup

Ticketportal SK, s.r.o. je súčasťou medzinárodnej skupiny TICKETPORTAL, ktorá pôsobí okrem Slovenska aj v Českej republike, v Maďarsku, v Poľsku a v Bulharsku. Prevádzkuje rezervačný a predajný systém pre predaj vstupeniek a aj webový portál www.ticketportal.sk, ktorý je určený pre všetkých záujemcov o vstupenky na kultúrne či športové akcie.

Kontakt

Kontaktná osoba: Veronika Stehlová
Tel.: +421915884301
E-mail: poslať životopis
ID: 4436219  Dátum zverejnenia: 30.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 950 EUR/mesiac