Можливість для людей з України

Pracovník výskumu a vývoja pre oblasť anorganickej technológie

pracovisko v areáli Duslo, a.s. Šaľa
Miesto práce
Šaľa
Termín nástupu
dohodou
1 000 - 1 200 EUR/mesiacMzda bude s uchádzačom dohodnutá podľa kvalít a dĺžky praxe uchádzača. K mzde je mesačná pohyblivá zložka vo výške 15% základnej mzdy. Spoločnosť vypláca vianočný príplatok vo výške 50% zo základnej mesačnej mzdy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Výskum a návrh technologických procesov, technické výpočty, materiálové a energetické bilancie, jednotkové operácie. Vyhodnocovanie experimentálnych dát. Práca a riadenie práce na laboratórnych modelových zariadeniach.

- Odmeny za pracovné a životné jubileá, sociálne výpomoci podľa Kolektívnej zmluvy
- 1 deň voľna ročne nad rámec ZP pre matky a osamelých otcov starajúcich sa o dieťa do 10 rokov
- Príspevok zamestnávateľa k DDS – vypláca sa 1:1 k príspevku zamestnanca do výšky 30 € mesačne
- Zvýhodnené užívanie kariet – Telekom (aj pre 3 rodinných príslušníkov), Slovnaft Gold karta
- Možnosť objednania karty Multisport
- Podpora vzdelávania a zvyšovania kvalifikácie v rámci pracovnej pozície
- Teambuildingové akcie
- Zdravotné merania a prednášky v rámci pracovného času v materskej spoločnosti
- Príspevok zamestnanca za stravný lístok len 0,80 €
- Pohyblivý pracovný čas, týždenný pracovný čas len 37,5 hod.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Anorganická technológia a anorganická chémia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vedomosti a skúsenosti z výskumu a návrhu technologických procesov.
Zdravotná a technická spôsobilosť na prácu v laboratórnych a prevádzkových chemickotechnologických podmienkach.
Experimentálna zručnosť a schopnosť riadiť experimentálnu prácu.
Samostatnosť a tvorivosť, schopnosť pracovať v tíme a organizovať tímovú prácu.
Schopnosť samostatne komunikovať a riadiť vzťahy s externými dodávateľmi a odberateľmi.

VUCHT - Výskumný Ústav Chemicko Technologický je výskumno – inžinierska organizácia s vyše 100-ročnou históriou. Zaoberáme sa aktívnym vývojom procesov organickej a anorganickej chémie, prenosom procesov z laboratórneho meradla až do priemyselného, testovaním procesov na modelových linkách, inžinierskymi činnosťami a spracovaním podkladov pre realizáciu procesov až do úrovne basic design.
Popri týchto aktivitách VUCHT vyrába výrobky špeciálnej chémie a špeciálne hnojivá.

Kontakt

Kontaktná osoba: Andrea Lenčéšová
Tel.: +421918609593
E-mail: poslať životopis
ID: 4397670  Dátum zverejnenia: 8.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac